Tag Archives tenisky

Boty na jaro

Boty na jaro

Boty na jaro Jaro už nám klepe na vrátka a je třeba si vybrat i nové jarní boty, které budou krásně ladit k vašemu kabátku či bundičce. Boty jsou velmi často opomíjeny, protože ne každý si uvědomí, že jsou velkou součástí vašeho módního celku. Doplňují váš outfit,... číst více »

Co si obléct, když je ráno zima a odpole...

Co si obléct, když je ráno zima a odpoledne teplo

Co si obléct, když je ráno zima a odpoledne teplo Září, krásné dny prosluněné teplými paprsky, teplo na tričko s dlouhým rukávem, bohužel ale jenom odpoledne. Jak to ale udělat, aby si s sebou nemusela neustále nosit obří kabelu a do ní si postupně všechny věci odkládat,... číst více »

Kousky, které bys raději měla ze šatníku...

Kousky, které bys raději měla ze šatníku vyhodit

Kousky, které bys raději měla ze šatníku vyhodit Každá z nás si určitě prošla obdobím, kdy nosila trička s včeličkami a různými trapnými nápisy, tohle je ale doufám už za námi. Ale i přesto se mnoho dívek stále a stále dopouští módních faux paux, na které se zrovna... číst více »

DC Shoes

DC Shoes

DC Shoes Americký výrobce obuvi pro řadu sportů a volný čas dnes patří pod australskou společnost Quiksilver (sportovní značka pro boardové sporty). To však neznamená, že by neměl své příznivce po celém světě. Ba právě naopak. Sportovci mají rádi DC Shoes Díky svému... číst více »

Dunlop

Dunlop Historie této, pro lidstvo velice důležité značky, se začala psát již v devatenáctém století. A i když je článek spíše z oděvního prostředí, je nutno původ a... číst více »

Adidas

Adidas V současné době jde o jednu z největších módních značek v oblasti sportu na světě. Její začátky provázela skromnost a konkurence vlastní rodiny. Rodina – vlastní... číst více »