Co si obléct, když je ráno zima a odpoledne teplo

Hedy

Co si obléct, když je ráno zima a odpoledne teplo

Září, krásné dny prosluněné teplými paprsky, teplo na tričko s dlouhým rukávem, bohužel ale jenom odpoledne. Jak to ale udělat, aby si s sebou nemusela neustále nosit obří kabelu a do ní si postupně všechny věci odkládat, protože ti v nich je zkrátka vedro. Někomu může dělat oblékání se v tomto období problém, tak se raději potí nebo zbytečně mrzne. Ty ale nemusíš.

Neukládej hned šaty

Nemusíš hned šaty ukládat do skříně, stačí, když si k nim oblečeš koženou bundičku, která tě zahřeje, a na nožky hodíš silonky, které tě ve vedrech nebudou moc obtěžovat, ale v zimě zahřejí. Můžeš zvolit i podkolenky, které si můžeš vzít i k šortkám. Tato kombinace vypadá vážně skvěle. Vždy se ale snaž celý outfit sladit, aby si nevypadala jako klaun.

Vol kratší bundičky

Pokud si bereš kratší šaty, rozhodně k nim nevol dlouhé bundy, protože ty k šatům moc nesedí. Raději vol právě koženou kratší bundičku. Pokud se rozhodneš pro sukni, k té delší bundu zvolit může, nebo i oblíbenou jednoduchou mikinu či svetřík.

Tip kde nakoupit: těhotenské oblečení

Autor obrázku: k4dordy

Baleríny, tenisky, kotníkové podzimní?

Pokud je ti už v normálních letních botkách zima, vyměň je za baleríny, nebo vyšší kotníčkové boty na podpatku. Neboj se si vzít i tenisky, které tě zahřejí. Navíc se hodí prakticky ke všemu, hlavně k normálním kalhotám. Neměla bys je ale nosit pořád, protože i tvoje nožky potřebují dýchat.

Šátek

Pokud si ještě nechceš pořizovat dlouhé mikiny či svetry, zkus se zahřát obřím šátkem, který tě zahřeje a přitom vypadá vážně stylově. A nezapomeň na deštník, přece jen už jsou tyhle dny více proměnlivé.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply