DC Shoes

Hedy

Autor obrázku: ricky artigas

DC Shoes

Americký výrobce obuvi pro řadu sportů a volný čas dnes patří pod australskou společnost Quiksilver (sportovní značka pro boardové sporty). To však neznamená, že by neměl své příznivce po celém světě. Ba právě naopak.

Sportovci mají rádi DC Shoes

Díky svému zaměření má řadu příznivců jak mezi sportovci, tak hudebníky a v neposlední a důležité řadě – mezi běžnými obyvateli.

Extrémní sporty

Ač by se mohlo podle názvu zdát, nejde jen o výrobu a prodej obuvi. Značka má ve svém „repertoáru“ věhlasné čepice, mikiny a také další oblečení. Výroba je zaměřena pro koncového zákazníka, který se věnuje extrémním sportům, jako je skateboarding, snowboarding, motokros, rallye anebo surfování. Oblečení je pohodové, vkusné a nabízí právě to, co člověk provozující uvedené sporty potřebuje.

Založení vlastní značky

Značku založili dva přátelé – Ken Block a Damon Way v roce 1994, jako Droors Clothing Shoe Co. USA v krásné slunné Kalifornii. V městě Vista je neustále její hlavní sídlo i přes to, že v roce 2004 změnila značka majitele i adresu podniku.

Autor obrázku: vanessa_hutd

Nejen boty

Mezi pevnými a kvalitními botami z kůže nebo nubuku se širokými tkaničkami i pevnou podrážkou si vyberou jak pánové, tak děvčata. Mimo boty jsou v nabídce také vyhledávané trička. DC Shoes produkuje i bundy, kalhoty a doplňky jako potítka anebo náramky.

Blink 182 i Linkin Park

Značku DC Shoes mají rádi i celebrity. Často ji nosí bubeník Travis Barker, bývalý člen skupiny Blink 182, který se s ní často spojován, neboť pro ni dokonce sám navrhl vlastní boty. Dále je to Mike Shinoda, jež dříve působil v Linkin Park, herec Adam Sandler anebo dnes již tragicky zesnulá zpěvačka Aaliyah.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply