Nová hračka jménem anální vibrátor: Jak vybrat společníka, se kterým vás TO bude bavit?

Karel

Zalíbily se vám anální hrátky a ráda byste si pravidelně dopřávala nevšední slast i v době, kdy zrovna nemáte po ruce přítele z masa a kostí? Díky análnímu vibrátoru můžete. Musíte však sáhnout po hračce, která vás zaručeně uspokojí a nebude ohrožovat na zdraví. Na co byste měla při výběru análního vibrátoru myslet? Připravili jsme pro vás praktického průvodce nabitého odpověďmi na všechny důležité otázky.

Proč je anální vibrátor lepší než „normální“?

Napadlo vás, zda by na vaše kratochvíle nestačil klasický vibrátor či dildo? V případě análního sexu s partnerem přece také nedochází ke střídání penisu – muž se svým nádobíčkem obšťastňuje pochvu i zadeček… Odpověď zní ano, k anální masturbaci můžete použít i běžné pomůcky – ty speciální jsou přesto mnohem lepší volbou, protože mají zúženou špici a rozšiřují se velmi pozvolna. Díky tomu se lépe zavádí a jsou na dráždění análku vhodnější.

Pokud si naopak pořídíte anální vibrátor jako svou vůbec první hračku, bez obav ho můžete zavádět i do vagíny. Svým tvarem je pro tento účel naprosto vyhovující, jen si musíte ohlídat hygienu. Střídavé zavádění do vagíny a análku může vést k nepříjemné infekci.

Jaký materiál je ten „nej“?

Anální vibrátory, tedy vibrátory určené pro dráždění análního otvoru, se vyrábí z různých materiálů. Pro začátečníky a nejen pro ně je dobrou (a především bezpečnou) volbou silikon. Jeho výhoda spočívá ve snadné údržbě, hypoalergenním charakteru a částečné pružnosti. Je proto v mnoha ohledech lepší než tvrdší plast a pryž, jen nesmíte zapomenout na dostatečnou lubrikaci.

K dostání jsou také hračky ze skla, latexu a dalších materiálů. Jakmile získáte první zkušenosti a váš zadeček si na hračky zvykne, nebojte se je vyzkoušet. Sortiment je skutečně pestrý a některé modely análních vibrátorů posouvají laskání „zadních vrátek“ na úplně jinou úroveň. Oblíbené jsou například nafukovací varianty, jejichž průměr lze dle libosti kdykoliv změnit.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply