To, že jste sama doma, neznamená, že si nemůžete užít postelových hrátek

admin

 

Některé ženy si nedovedou představit, že by byl jejich přítel či manžel dlouho pryč a ony by neměly sex. To proto, že zřejmě doma nemají erotické pomůcky, které by používaly samy, nebo nejsou na věnování se svému tělu o samotě zvyklé. Na rozdíl jsou tady ale i ženy, které žijí v páru, ale přitom nedají na vibrátor či jinou maličkost pro své potěšení dopustit.

Dávno pryč jsou doby, kdy se tomu „příteli“ z různých důvodů vyhýbaly starší ženy a našli jsme jej spíše v šuplíku mladých dívek či žen ve středním věku. Pokud vibrátor nemáte, nebo už má ten váš pár let, poohlédněte se po novém. Nabídka je skutečně široká a vy, pokud vyberete ten správný, nebudete litovat.

Podle čeho vybrat vibrátor?

Osobní pomůcka v podobě vibrátoru se vám kupodivu nemusí líbit vzhledově. Důležité naopak je, z čeho je vyroben, jaký má tvar a jestli bude určen „jen“ k zasunutí do pochvy, nebo bude dráždit i okolí vstupu, především poštěváček.

Pokud už nějaký doma máte a jste s ním spokojena, vyberte si podobný tvar, které ale může být doplněn o něco navíc. Podstatné je, pokud se vám líbí např. vibrátor z latexu, abyste na tento materiál nebyla alergická. No a pak už nezbývá než zkoušet a zkoušet, protože pohledem ani rukou nepoznáte, zda jste se trefila do černého, nebo ne.

Překvapte i partnera

Kterýkoli sexshop ale nabízí nejen nabídku vibrátorů, ale i jiných pomůcek pro ženy, ale i muže. Pánové mají rádi kostýmky, do nichž se jejich partnerky oblékají, umělé vagíny i bičíky či pověstná pouta. Ženy rády používají i venušiny kuličky, příjemné lubrikační gely nebo erotické prádlo.

Okořeňte váš život, ať už jste sama, nebo ne a zavítejte do sexshopu. Nikdo neuvidí, co jste si koupila, zboží je vždy zabaleno tak, aby byl balíček diskrétní. Ať už si vyberete cokoli, můžete si směle užívat a nikdo o tom nemusí vědět.

 

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply