Nevíte, jaké vybrat kvalitní pánské hodinky? Poradíme

admin

Nevíte, jaké vybrat kvalitní pánské hodinky? Poradíme

20140918143952Hodinky vyjadřují vkus a osobnost jejich majitele. Před samotným výběrem je proto dobré mít alespoň elementární znalosti o hodinkách a vědět, za jakým účelem se kupují.

Hledáte hodinky na běžné nošení, volnočasové aktivity, sport anebo pro společenskou příležitosti? Odpověď vám spolehlivě poskytne naše poradna, kde získáte vodítko, jakým směrem se při koupi hodinek ubírat.

Při nákupu hraje roli více či méně důležitých faktorů, z nichž některé jsou čistě subjektivního charakteru a jiné platí všeobecně. Zde jsou některá kritéria, jež zákazníci u kvalitních hodinek hledají:

  • dlouhá životnost,
  • dokonalý vzhled,
  • pevnost materiálu,
  • lehkost,
  • odolnost,
  • přesnost a neporuchovost,
  • antialergičnost.

Dlouhá životnost i odolnost hodinek souvisí nejen s použitým strojkem, ale i s materiálem, ze kterého je vyrobeno pouzdro, tah či řemínek a sklíčko. Hledáte-li kvalitní hodinky, které něco vydrží, měly by být vybaveny minerálním či safírovým sklíčkem. Řemínek potom může být z oceli, kůže, pryže, keramiky nebo titanu. Poradíme vám, jak vybrat hodinky dle příležitosti.

Zatímco plast je vhodný pro sport, nerezová ocel poskytuje jistý komfort vhodný pro běžné nošení. Nevýhodou hodinek z kovů je ale jejich větší hmotnost. Tradiční klasiku, vhodnou jak do společnosti nebo pro business příležitosti, představují náramky z kůže, které se také nejlépe hodí k obleku.  Příkladem mohou být pánské hodinky Boccia Titanium 3562-01 s tenkým černým koženým řemínkem a titanovým pouzdrem.

Subjektivním prvkem, který hraje neméně důležitou roli při koupi hodinek, je jejich vzhled. Kromě praktického doplňku si totiž pořizujete také módní doplněk, který by měl ladit s vaší osobností. Hodinky pro každodenní nošení, které budou zdobit vaše zápěstí, by proto měly být z odolného a lehkého materiálu, abyste je na ruce téměř necítili. Hodinky Boccia Titanium 3762-01 jsou vyrobeny z titanu, který je díky své vysoké odolnosti a lehkosti využíván například leteckém průmyslu pro výrobu velmi namáhaných součástek, nebo také při výrobě chirurgických nástrojů.

Titanové hodinky jsou vhodné také pro sportovní aktivity a dostatečná odolnost vůči vodě s vodotěsností až 100M zajistí jejich bezproblémový chod. Hodinky s chronografem a vysokou voděodolností jsou například Boccia Titanium 3762-03 zastupující modelovou řadu „Sport“. Velkou výhodou titanových hodinek je jejich antialergičnost. I při vysokých teplotách nebo při velké námaze, kdy se člověk hodně potí nebo se pohybuje ve vlhkém prostředí, si tento materiál spolehlivě zachová své vlastnosti a nedráždí kůži jako například jiné kovy.

Kombinací různých materiálů, barev a tvarů lze docílit netradičního vzhledu hodinek, kterými uděláte dojem vysokého luxusu a nadčasovosti. Takový typ hodinek vyhledávají ti, kteří jsou rádi středem pozornosti a mají smysl pro extravaganci. Model Boccia Titanium 3563-01 s titanovým pouzdrem v kombinaci s keramickou lunetou a kvalitním safírovým sklíčkem poskytuje nezaměnitelný design.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply