Okouzlete své přátele i kolemjdoucí dokonalou kabelkou

Hedy

Okouzlete své přátele i kolemjdoucí dokonalou kabelkou

Autor obrázku: varga.halec

Patříte mezi řadu žen, které ujíždí na dokonalých kabelkách, a máte jejich doma zásobu v docela vysokém množství? Nebo jste spíše šedá myška a vezmete do ruky, co je vám zrovna nejblíže? Ať tak, nebo tak, prohlédnete-li si velkou a pestrou nabídku tašek, kabelek či peněženek z fancy.sk, bez nové určitě neodejdete.

Jakou kabelku si vybrat?

Jste často na cestách, vozíte se sebou šminky, něco ke čtení, nějakou dobrotu, náhradní prádlo, náplast, zapalovač, doklady, talisman a spoustu dalších důležitých maličkostí, jako většina žen? Jistě oceníte přehlednou a prostornou kabelu.

Letošním trendem jsou květované bagy, jednobarevné, pruhované sešívané kabelky z barevných proužků, kožené ale i přírodní… Důležité je řešení přihrádek, kapsiček, abyste neměla vše neuspořádaně naházené jako do jednoho pytle. Není nic nedůstojnějšího, než hledat zvonící telefon na samém dně kabelky a v nepřehledném obsahu jej nemoct za nic na světě najít.

Vyhněte se trapným situacím a přinuťte se množství věcí omezovat. I kabelky, které vám to pomohou udělat, existují. Mají na výšku max. cca 30cm, což zaručuje soukromí na dně kabelky – poblíž stojící až na dno nevidí, ale přesto se v ní bude dobře hledat. Zároveň vás bude nutit nechat doma nepotřebné věci a vy budete u přípravy na procházku, nakupování nebo kafe s kamarádkami přinucené přemýšlet, co si vezmete a co oželíte. Tuto snahu jisto-jistě ocení i váš přítel.

Kabelky coby psaníčka jsou také stále trendy. Vezměte si je určitě na párty, kdy potřebujete něco, kde schováte rtěnku, pudřenku a hygienické potřeby, zároveň ale nechcete nosit velkou či těžkou zátěž.

Červená peněženka přitahuje peníze

Věděly jste to? Chcete-li být bohaté, je nutné, abyste měla červenou peněženku. Skutečně červenou, žádné jiné odstíny. Peněženky Elite models navíc nabízí i hezké a chytře řešené uspořádání peněženek.

Měla byste mít také nějakou jen na drobné v podobě malého měšce, který si pohodlně odložíte pověšením na zápěstí. Nejednou se hodí i peněženka coby psaníčko.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply