Vybavení pro dívky na jaro a do deště

admin

I holky mají své dny, v nichž milují běhání v kalužích, stavění hradů z bláta a chytání deště do kapucí. Dopřejte jim to a vybavte je na jarní deště tím nejlepším možným. Pobyt venku bude pro ně radostí a bude to mít jen a jen pozitivní důsledky na jejich imunitu, pohybové schopnosti i celkový pocit spokojenosti.

Kvalitní kalhoty do deště i bláta

Softshellové kalhoty pro dívky jsou tou nejlepší volbou na jaro a podzim. Hodí se do deště, protože i když promoknu, velmi rychle vyschnou a snadno se udržují. Zároveň dokážou zahřát a ochránit proti větru. V nabídkách obchodů je najdete v různých variantách připravené z různě hřejivého softshellu, proto doporučujeme mít doma hned několik střihů a volit konkrétní kalhoty vždy podle aktuálního počasí.

Bunda na jaro

Dalším důležitým kouskem je kvalitní dívčí bunda na jaro. Materiálů se nabízí spousta, ale jen některé z nich dokážou uspokojit děti lačnící po pořádném běhání v dešti. V takovém případě za doporučení stojí pogumované látky s flísovou podšívkou, které hřejí, ale nepustí dovnitř ani kapku vody. V teplejších dnech už ale sáhněte raději po softshellu nebo šusťákovině.

Vše stojí na holínkách

A má-li to být perfektní čas strávený venku, nezapomeňte pořídit kvalitní gumové holínky, které jsou pohodlné i po delším čase a opravdu nepromoknou. Za zvážení stojí holínky, které se dají nahoře stáhnout, čímž se zabrání vniknutí vody shora. Měli by mít vyjímatelnou vložku kvůli sušení a širší oblast prstů, aby splňovaly požadavky dětských nožiček, které se teprve vyvíjí.

Čepice a lehoučké rukavice

A pamatujte, že i na jaře jsou ještě občas potřeba tenké rukavice, které chrání před deštěm a větrem, ale příliš nehřejí. Dobrou volbou je hodně tenoučký softshell. Zároveň mějte v záloze i tenké čepice nebo třeba přímo široký klobouk do deště.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply