Bílé svatební šaty? Ale kdeže! Jen růžová to může být

admin

Trendy se mění prakticky neustále. A to jak ve světě módy, tak ve světě bydlení. A svatební trendy nejsou výjimkou. Pokud vás čeká velký den a sháníte ideální popůlnoční šaty pro nevěstu, neměli byste se nechat unášet starými známými pravidly. Letošní rok totiž fandí všem nevěstám, které se toho nebojí, respektive které se nebojí růžové. Letos totiž platí, že na svatbách to může být jen růžová!

Bílé barvy odkazují na čistotu a nevinnost

Když se řekne svatba, člověk si automaticky vybaví nevěstu v noblesních bílých šatech, jak jde uličkou k oltáři. Je však pravdou, že bílé šaty nebyly součástí svateb od pradávna. Dříve byla tradiční barvou svatebních šatů modrá, která je taktéž nositelem oné čistoty, jakou i bílé modely představují. Vše se však změnilo v devatenáctém století, kdy si bílou variantu oblékla královna Viktorie, která tím přepsala dějiny.

Jejím cílem však nebylo působit čistotně a nevinně, ale spíše tím chtěla ukázat svůj vznešený původ. Způsobila tím však doslova módní revoluci, která přetrvává dodnes.

Můžete zvolit i jinou barvu šatů

Už sama královna Viktorie byla potvrzením toho, že trendy se mohou měnit jako na běžícím pásu a že každý člověk je může značně pozměnit. Proč tedy nebýt jako královna Viktorie a nevzít si na svou svatbu model, který úplně nekoresponduje s tím, na co jsou lidé zvyklí?

Můžete se dnes unášet například trendy barvou, kterou je růžová. Sluší hlavně blondýnkám, ale volbou správného odstínu neprohloupí ani ženy tmavší barvy vlasů.

Současné nevěsty si mohou dovolit být rozmanité

Pryč jsou doby, kdy nebylo peněz nazbyt a kdy se tehdejší nevěsty uprostřed hospodářských krizí a světových válek musely upínat k tomu, co bylo dostupné. Dnešní nevěsty si mohou dovolit být rozmanité, proto buďte otevření barvám.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply