Jak spolehlivě neokouzlit

admin

Máme krásné léto a vy se chystáte ven. Věřím, že se denně poctivě opalujete a vůbec se nechráníte nějakým vhodným opalovacím

prostředkem. Předpokládám , že se opalujete v plavkách nebo opalovačkách. Nezapomeňte se pořádně podívat až si budete oblékat své krásné šaty bez ramínek, jestli máte dostatečně vyznačená ramínka od těch plavek. Pěkně povařený dekolt je samozřejmostí. Nebo ne? Čím víc řetízků a řetězů na sebe navěsíte, tím větší upoutáte pozornost.

A vlasy-  no tak na ty kašlete zvysoka. Nechte je umaštěné a nemyté jak jen dlouho chcete. Hlavně je pořádně natupírujte a přelakujte, doplňte nějakou vhodnou beruškou nebo hvězdičkou a budete víc než okouzlující.

Říkáte, že šaty v tomhle vedru je naprostá hloupost? Sáhněte po šortkách. A čím kratší tím lepší. Vůbec si nedělejte starosti jak v nich budete vypadat! Jen ať je každému hned jasné co jste zač! Neváhejte a navlékněte si punčocháče. Pak teprve ty kraťasy. A jako hořejšek zvolte večerní krajkovou halenku. Budete jedinečná.

Boty vůbec neřešte. Nazujte se do kecek a nešněrujte je. Nebo vmáčkněte mezi palec a druhý prst na noze poutko žabky. Co? Říkáte, že to nejde? Ale jde. Viděla jsem to.

Tak co bych vám ještě poradila….No jasně. Pusa. Okamžitě jděte do samošky pro žvýkačky, naplňte si pusu jak jen můžete a hodně, hodně přežvykujte. To fakt budete dokonalá kr…….krasavice.

Až se sejdete s kamarádkou a vyrazíte dobývat svět, hodně si všímejte kolemjdoucích a pěkně nahlas je hodnoťte. Umocní to celkový váš zjev a všichni se s vámi budou chtít přátelit.

Tolik  můj skromný příspěveček. Když se ho budete držet, spolehlivě neokouzlíte.

Tak se ho nedržte.

autor: Hana Augustová
obrázky: FreeDigitalPhotos.net

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply