Jakým dárkem udělat muži zaručeně radost?

admin


Narozeniny, svátek, Vánoce, promoce, výročí nejrůznějších příležitostí, to vše nás nutí věnovat našim nejbližším dárky, které budou hezké, zajímavé a obdarovanému udělají radost. Určitě občas nevíte, čím překvapit tentokrát. Jaký dárek vybrat, aby jej oslavenec uvítal a používal? Tady je pár tipů, čím potěšit muže, ať už je mladý, nebo starší.
 

Krásná a praktická kožená peněženka pánská

Peněženka je doplňkem, který potřebujeme a používáme bezesporu všichni. Podíváte-li se ale často při placení na peněženky ostatních platících např. v obchodě, často zjistíte, že jsou v žalostném stavu. To se takřka nemůže stát, pokud je k placení používána peněženka kožená. A to je první tip na skvělý dárek.

Pánové si potrpí na kvalitní předměty a tím kožená peněženka zaručeně je. Pánům můžete věnovat model jednobarevný klasický, jakým je např. typ černé či hnědé peněženky, ale také pestrý zhotovený z několika barev kůže. Krásná je i peněženka z modré či temně červené kůže. Mladí muži si rádi vyberou neotřelý kus, kterého si při placení všichni kolem všimnou.

Rozdíl najdete i v zapínání. Praktická je kupříkladu pánská peněženka na zip. Bezpečně uschová vše, co do ní potřebuje uživatel uložit. 

Dokladovka nejen na cesty

Doklady bychom měli ukládat jinam než do peněženky. Při její ztrátě nebudeme muset řešit nepříjemnosti spojené s odcizením či ztrátou dokladů. Za tímto účelem můžete pánům pořídit krásné pouzdro na doklady. K dostání jsou i modely s možností pověšení na krk, což je velmi praktické nejen při cestování. 

Opasek do společenských kalhot i riflí

Dalším dárkem, který se hodí pro každého muže, je opasek. Stačí vědět, jaký styl váš drahý upřednostňuje, jestli má rád jednoduchost, nebo si rád vezme módní doplněk, který upozorní na jeho slabost pro western, cestování, motorky, rock… Přezky opasků dávají možnost naprosto odlišit opasek od jiných podobných. 

Věnovat dárek, který obdarovaný bude používat rád a často není těžké. Věnujte peněženku, dokladovku nebo opasek a uvidíte, že se váš dárek setká s úspěchem.

 

Single content advertisement bottom
News Feed
Related posts
Your comment?
Leave a Reply