Botami

Beltissimo

Beltissimo

Ať si kdo chce, co chce, říká, nejlepší boty, co se kvality, designu i prezence vyznačují, pochází ze slunné a temperamentní Itálie.

Boty z Itálie

Autor obrázku: Andrea Rinaldi

Značka Beltissimo je pravým propagátorem tohoto tvrzení a pod svými křídly sdružuje hned několik výrazných značek módní obuvi. Je tak schopná svým zákazníkům nabídnout cokoli, co si jen přejí a vyhovět na naprosté maximum. Hledáte běžnou, cenově dostupnou obuv? Pak je tu pro vás Beltissimo. Je vaším cílem proměnit naspořené peníze za boty, které budou při každém kroku vzbuzovat závist a obdiv, pak je tu pro vás také Beltissimo.

Vlastní značka je vlajkovou lodí

Pokud chce někdo dobře prodat, musí o výrobku vědět maximum a přijít na umění dokonalé prezentace. Pro prodejce obuvi je tak nejideálnější cesta, vlastní výroba. Značka Beltissimo proto, mimo prodej, vyrábí i vlastní obuv pod označením Beltissimo Collezione.

Založení firmy

Celý podnik vznikl založením roku 1991 a prvotním záměrem bylo nabídnout zákazníkům precizní práci italských obuvníků. Při vlastní výrobě používají pouze kvalitní, dobře zpracovanou kůži, výhradně z Itálie, stejně jako další materiály. Filozofií firmy zůstává přesvědčení, že důležité je, aby se člověk ve svých botách cítil naprosto skvěle. Obuv nesmí tlačit, nesmí omezovat při chůzi. Naopak má dodávat lepší pohyb, pečovat o namáhané nohy v co nejvyšší kvalitě.

Odvětví podniku

V současné době nabízí Beltissimo tři základní odvětví – Beltissimo Collezione Originale, což je dámská obuv a Beltissimo Tissimo Uomo je naopak obuv určená pro muže. Dalším odvětvím je nabídka propracovaných kabelek, pánských elegantních tašek a dalších potřebných doplňků, jako jsou opasky nebo peněženky.

I jiné značky pod dohledem

Mimo vlastní produkci se v prodejnách Beltissimo setkáte s nabídkou značek
Fratelli Rossetti, veleváženou prvotřídní obuv, oblíbenou zejména u majetných obyvatel, dále Emporio Armani, neklamná známka kvality, vkusu a tradice. Dále jsou to značky Sorel, Tremp, Menbur, Nannini, Hunter Albano a další.

Prodejny i v ČR

Prodejny s italským designem a naprosto skvostnou nabídkou pod hromadným označením Beltissimo, jsou k nákupu určeny po celém světě a Česká republika není v tomto ohledu žádnou výjimkou.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *