Co darovat přítelkyni na Valentýna?

admin

Svátek všech zamilovaných je na spadnutí, což znamená jediné – je načase začít shánět dárek, který by drahou polovičku dostal do kolen. A jelikož jsou ženy zpravidla takové, že si neřeknou nic konkrétního (a pokud ano, pánové si to stejně většinou nepamatují), je načase se podělit o několik tipů, které mohou být tím ideálním obdarováním během svátečního dne. Tak pro co se rozhodnete vy?

Úleva a odpočinek ve wellness centru

Máte pocit, že toho má vaše drahá polovička v práci hodně? Nebo se toho na ni hodně sype v domácnosti, kde se aktivně stará hned o několik dětí? Každý člověk by měl umět odpočívat a měl by umět si dát chvíli volno. Jestliže to vaše partnerka neumí, je načase ji obdarovat přesně tímto odpočinkovým zážitkem.

Například se vyplatí zvážit nějaké wellness v Praze nebo wellness v Ostravě, kde nechybí nejen finské či jiné sauny, ale také pořádná porce masáží, díky kterým se uleví od bolavých zad nebo napětí, jež koluje tělem.

Se šperky nikdy nešlápnete vedle

Není snad žena, která by nemilovala všechno, co se třpytí. Sice nemůžeme ženy označit za takové straky, ale šperky ony rády zkrátka mají. Proto pokud vás fantazie už dávno opustila, za zvážení stojí koupě právě šperků, které mohou vypadat různě. Stačí jen pozorovat, co partnerka nosí nejčastěji.

Jestliže je fanynkou spíše náušnic, vyplatí se jí pořídit právě náušnice. Pokud nosí spíše náramky, zpestřete její náramkovou sbírku. A pokud si holduje prstenům, taková drobnost v malé krabičce ji určitě potěší.

Květiny to jenom podtrhnou

A nakonec zajděte do oblíbeného květinářství, kde své drahé polovičce pořiďte pořádnou květinu. Právě pugéty jsou tím, co nikdy neurazí a co je ostatně vždycky to nejlepší, s čím můžete vyrukovat. Květiny zkrátka nic nepřebije, ať už přinesete jednu růži nebo stovku tulipánů.

Single content advertisement bottom
News Feed
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply