Poznávací zájezdy Paříž a Řím předčí vaše představy

Hedy

Poznávací zájezdy Paříž a Řím předčí vaše představy

Lákají vás památky historie, romantická zákoutí, voňavá pole levandule, nekonečné vinice a dechberoucí pláže? Vyrazte na dovolenou do Francie. V žádném případě vás nezklame Azurové pobřeží, Musée Picasso ve městě Antibes na Côte d’Azur, cisterciácký klášter Sénanque v Provence, štrasburská katedrála v Alsasku, lyžování v Pyrenejích ani poznávací zájezd do Paříže.

Sladká Paříž nepatří jen zamilovaným

Nelze pochybovat o tom, že je poznávací zájezd do Paříže skvělým tipem. Hlavní město Francie se pyšní neodolatelnými klenoty historie. Dáma nad Seinou dominuje Eiffelovou věží vysokou 325 metrů. Unikátní stavba byla vytvořena v roce 1889 pro tehdejší světovou výstavu. Kroky turistů vedou ke katedrále Notre-Dame, která je světově proslulá díky románu Victora Huga. Věhlasní básníci a malíři se setkávali na bulváru Champs-Elysées. Najdete zde majestátní Vítězný oblouk. Vaše mysl zbystří v Louvru, kde sladce odpočívá Mona Lisa od Leonarda da Vinciho. Na první pohled si zamilujete Invalidovnu i Versailles s pompézním Herkulovým salónem.

Poznávací zájezd do Říma má své trumfy v rukávu

Kdo by odolal dovolené v Itálii, která je omývaná Jónským, Tyrhénským, Jaderským a Ligurským mořem? Ať už se ocitnete v Dolomitech, Benátkách, Turíně, Veroně či Florencii, pocítíte zvláštní mrazení po těle. Skutečnou výzvou je rekreace u Trasimenského jezera. Pohled na sopky Stromboli, Vesuv a Etnu předčí vaše představy. Na plážích v Rimini anebo Bibione se potěšíte čistým mořem, vodními sporty a bujarým nočním životem. Perlou mezi všemi památkami je Řím. Dopřejte své rodině poznávací zájezd do Říma! Spatříte Koloseum, Pantheon, Forum Romanum, klenoty Vatikánu, barokní fontánky i antické kostely. Udělejte si radost! Vydejte se za poklady zapsanými na seznam světového dědictví UNESCO kdykoliv během roku!

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply