Chcete od svého muže konkrétní šperk? Jděte na to chytře.

Hedy

Chcete od svého muže konkrétní šperk? Jděte na to chytře.

Ženy a šperky patří neodmyslitelně k sobě. Každá žena touží mít něco krásného a kvalitního, čím se ozdobí. Nejvíce potěší upřímný dárek v podobě krásného šperku. Mnoho žen ale takové dárky od své drahé polovičky neodstává, a neví, proč. Jak muži říct, který šperk se vám líbí? Jak přestat neustále dostávat praktické dary v podobě kuchyňských potřeb a být občas obdarována něčím krásným a hodnotným?

Velkým problémem je, že si ženy málo uvědomují svou hodnotu. Ocenění v podobě šperku je vhodné téměř kdykoliv. Většina žen dostává náušnice nebo řetízky s přívěsky jako poděkování, že muži dala dítě. V životě je ale mnohem více příležitostí, kdy ženě poděkovat. Důležitá není ani tak peněžní hodnota šperku, jako jeho hodnota osobní.

Pokud si přejete dostat šperk, nemůžete vše nechat na muži a navíc po něm chtít, aby se vžil do vaší kůže a trefil se vám do vkusu. Muži většinou obdarovávají rádi, ale je zde problém, že nevědí přesně, čím. Mužský a ženský svět je tak rozdílný, že to téměř není možné. Najdou se muži, kteří znají velmi dobře vkus své partnerky a dokážou vybrat šperk zcela podle jejího vkusu. Takových je ale minimum. A pokud to nedokážou, není to nic divného, ani by v našich očích neměli ztrácet na hodnotě. Ukažme jim zkrátka, jaký šperk, nebo alespoň jaký typ šperku se nám líbí. Muž nedokáže vyhodnotit, co se nám bude hodit k pleti, vlasům, šatům a životnímu stylu. Pokud se trefí špatně, a žena šperk nebude nosit, už asi nikdy nenajde odvahu koupit další. Nemůžeme po našich drahých polovičkách chtít, aby se orientovali v nabídce prstenů a náhrdelníků. Mají jiné kvality.

Mnoho žen je příliš skromných a neumí si říct o dárek, který by jim udělal radost. Je jim to hloupé a pak se není čemu divit, že také vysněnou věc nedostanou. Pokud vám navíc přijdou peníze za stříbrné náušnice jako zbytečná investice, nemůžete se pak divit, že je ani nenajdete pod stromečkem.

Dejme mužům najevo, že nás potěší náušnice, i když už jich pár doma máme, více, než nějaký praktický dárek. Respektujme, že muži nezvládají sami šperky vybírat, a oni budou respektovat, že jednáme podle nich poněkud iracionálně, když nás nejvíce potěší květiny nebo šperky. Dejme hlavně najevo radost, pokud se nás muž rozhodne šperkem obdarovat. A úplně nejlepší je mu ukázat, které náramky, prstýnky nebo náušnice se nám líbí. Pak už pro něj bude hračka jeden ze šperků vybrat a zaplatit. A pokud bude dobře znát i velikost prstýnků a dalších šperků, které ženě padnou, nebude třeba dárek měnit, z důvodu, že úplně nesedí. Pokud bude žena z dárku nadšená, určitě jej to namotivuje zase někdy nějaký šperk pořídit.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply