Víte, jakou hračkou zaručeně potěšíte vaši holčičku?

admin

Ti, kdo mají holky vědí, jak rády a rozmanitě se dovedou hrát s oblíbenou hračkou. S panenkou, pejskem, postavičkou z pohádky či jiným kamarádem dovedou trávit čas po celý den. Vaří spolu, jdou na procházku, spí spolu, jedou k babičce… Jiné slečinky mají nejraději tvoření. Tvořily by od rána do večera. Některé z plastelíny, gelů, nelepivých písků, kreslí, malují, vyšívají… Ale jsou tady i holky, které milují pohyb. Neobejdou se bez míče, švihadla, chtějí kužely či tyč jako mažoretky, anebo obruč, kterou dovedou desítky minut točit kolem pasu.

Pro malé i pro velké

Naštěstí jsou hračky pro holky rozmanité, a můžete vybrat tu správnou každé z nich. Miluje četbu? Anebo spíš filmy? Ráda se parádí? Má kamarádku u sousedů? Kupte zajímavou knížku, krásný film (dejte na recenze), sadu na líčení pro malé parádnice, pořiďte vysílačku nebo dětský telefon a domluvte se se sousedy, jestli si mohou holky volat. Toto vše mohou dělat holky od cca dvou let do šesti, sedmy. Ty větší už budou chtít svůj vlastní telefon a volat si bez ohledu na to, zda jsou doma v pokoji, nebo ne.

Velmi oblíbené jsou mezi holkami i dětské kostýmy. A nejen mezi nimi, ale i mezi kluky. S jejich přispěním se z nich mohou stát princezny, čarodějnice, lékařky, veterinářky, pekařky, baletky, zpěvačky, letušky, ale také Elza, Pepina, Včelka Mája, Maková panenka či jiná postavička z pohádky. Holčičky mají rády i převleky znázorňující zvířátka. Stanou se z nich jednorožci, berušky, veverky, kočky, myšky, lvice, opičky a další roztomilá zvířena.

Trefa do černého

Jestli stále tápete, vězte, že nejmenším holčičkám uděláte vždy radost panenkou, kočárkem, puzzle k jejich věku, šminkami a plyšáčky.

Větším uděláte radost oblíbenou postavičkou, slizem, sadami k líčení, koloběžkou, kabelkou.

A těm největším povedenou knížkou, vstupenkami do kina, krásným holčičím povlečením, kolečkovými bruslemi, oblečením a elektronikou.

Nezbývá, než zkontrolovat stav bankovního účtu a koupit pár dárků, kterými vaší dceři, vnučce nebo třeba neteřince uděláte náramnou radost.

 

Single content advertisement bottom
News Feed
Related posts
Your comment?
Leave a Reply