Jak dobře využívat kabelku

Hedy

Jak dobře využívat kabelku

Každá z nás nosí kabelku, někdo má menší, někdo větší, někdo si svou kabelku nosí přes loket, někdo přes rameno… Co vše mít v kabelce? Někdy mám pocit, že čím větší kabelku mám, tím v ní mám méně místa. Kolikrát v kabelce máme vyloženě zbytečné věci, které vůbec nepotřebujeme a zbytečně je nosíme.

Unsplash / Pixabay

Co mít v kabelce? Nejdůležitější věc jsou doklady a to jak doklady osobní, tak doklady od vozidla, pokud jedeme někam autem. Potom by nám samozřejmě v kabelce neměly chybět klíče, kterými zamkneme při odchodu. Peněženka je další nezbytnou součástí kabelky. Určitě si každá z nás sebou nosí vždy i mobilní telefon.

Věci, které nejsou až tak potřebné, ale přesto je v kabelce máme, je kosmetika, vůně a deodoranty. Samozřejmě, že je využijeme, ale kdybychom je doma zapomněly, tak se zas až tolik nestane. V kabelce bychom měly mít i propisku a bloček, protože nikdy nevíme, co si budeme muset kde poznamenat, zapsat a podobně.

Další věc jsou dámské hygienické pomůcky, které nám poslouží při ženských problémech. Pak bychom měly mít i zrcátko, ve kterém si můžeme kontrolovat make-up. Určitě nezapomeňte na kapesníčky, hřeben a různé bonbóny, či žvýkačky, jež osvěží dech. Pokud nosíme silonové punčocháče, pak bychom měly mít v kabelce jedny náhradní.

Dobré je také mít po ruce vlhčené ubrousky, nebo antibakteriální gel, kterým se můžeme umýt i bez vody. Někdy se stane, že si potřebujeme umýt ruce, ale zrovna není kde a na to jsou právě vhodné ubrousky, nebo antibakteriální gel.

Velmi také záleží na tom, jak dlouho jsme z domova pryč. Pokud jdeme jen na chvilku, pak nám opravdu stačí jen klíče, doklady, peníze a mobil. Budeme-li mimo domov déle, pak určitě do kabelky dejte vše, co po tuto dobu budete potřebovat.

Single content advertisement bottom
News Feed
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply