Jakou kabelku si vybrat do společnosti a jakou na běžné nošení?

admin

Každá žena by měla mít ve skříni dostatečné množství kabelek. Jiné se hodí k nošení v létě, jiné v zimě, odlišné volíme ke společenským událostem, další na pláž nebo třeba do práce. I na dovolenou zřejmě sáhneme po další, buď letní, nebo navíc velmi prostorné. Pokud se chystáte na ples, víte, jakou si vzít jako doplněk?

Kabelka jako doplněk?

Ano, na ples i významné společenské události bychom měly volit kabelku jen jako doplněk. Uložíme do ní sice nejnutnější, např. rtěnku, pudr, telefon, peníze, možná i mini lahvičku s vodou pro každý případ a kapesníky, ale rozhodně bychom si do ní neměly brát kde co. Společenské kabelky jsou malé, buď velikostně do ruky, pod paži, nebo mohou viset na rameni, ale to neznamená, že jim tím pádem můžeme naložit.

Jestliže máte honosně zdobené šaty, volte dámské kabelky jednoduché, aby se spolu „nebily“. A naopak, jestliže jsou šaty jednoduché, strohé, můžete je kabelkou bezvadně oživit, stejně jako obuví nebo šperky.

Jdeme do práce nebo města

Na běžné nošení je ideální mít kabelku ve střední velikosti. To znamená, že do ní v případě nutnosti uložíme i maličký nákup, ale na druhou stranu to nebude velikost batohu. Co se týče materiálů, evergreenem jsou kožené kabelky, velmi líbivé jsou i jejich imitace, nebo kabelky z pevné látky sportovního typu. Mladé ženy a slečny si mohou dovolit téměř cokoli, dámě v letech by ale sportovní kabelka zřejmě příliš neslušela. Záleží však i na tom, co nosíte oblečené.

Vhodná kabelka

I dámské peněženky by měly souznít s kabelkou. Působí nepatřičně, když z kožené kabelky vytáhnete sportovní látkovou skládací peněženku. A naopak, pokud ze sportovní kabelky vyndáte peněženku honosnou, rudou, koženou.

Vybírejte s citem nebo si nechte poradit. Jde o důležité věci. I vy sami se musíte s kabelkou cítit dobře. Ať vám zbytečně neleží ve skříni, jako se to často stává.

Single content advertisement bottom
News Feed
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply