Costume National

Hedy

Costume National

Pohádka na téma, jak se dva bratři, se zájmem o módu, dostali do převelikého světa módy. To je značka Costume National, která čerpá ze všech koutů světa, a její zakladatelé se učili přímo od velikánů paní módy.

Bratří, jak se patří

Italští bratři Ennio a Carlo Cappasiové byli snad od mala nadšenci módy a módního světa. Proto, když se měli rozhodnou pro budoucí povolání, ani chvilku neváhali a vrhli se na dráhu módních návrhářů. Aby však načerpali skutečně potřebné informace, odchází každý do učení k největším mistrům tehdejší, ale i současné módy.

Všude dobře, doma nejlíp

Ennio jde na vyučenou až do vzdáleného Japonska a učí ho samotný Yohji Yamamoto, kdežto Carlo zůstává v Evropě a jeho učitelem je úžasný a nezapomenutelný Gucci. Z malého městečka Lecce se tak vrhají do víru velkoměst a obrovské módy.

Vlastní značka

Když se v roce 1986 vrací, s nově nabitými informacemi, zpátky do Itálie, zakládají vlastní značku zvanou Costume National, což dost vypovídá a kompromisu obou jejich zkušeností. Každý z jiného konce, z jiného místa a tak i produkty jsou jakousi směsicí úžasných mód.

Miláno – město úžasné módy

První kroky dělají v Miláně, ale tam se jim tolik nezdaří. Lepší výsledky dosahují po roce 1991, kdy představují svoje kolekce v Paříži. Móda se dostává na výsluní a o jejich šaty je zájem. Proto za dva roky nato rozšiřují kolekci o pánskou módu a opět je čeká vřelé přijetí.

Autor obrázku: Rob

Luxus a luxus

To se projeví jako správný hnací motor do další práce a bratři objevují svůj pravý styl a na trh tak přichází kolekce kabelek, luxusního prádla a dalších doplňků, kterými je značka nyní proslavená. Nejčastěji používanými materiály jsou satén a šifon, se kterými vytváří úzké a oko lahodící příjemné modely.

Chladná erotičnost

Zakládají si na modelu, provedení a úzkém střihu. Nikoliv však na barvě. Tu řadí až na další pozice a skutečně dbají na méně výrazné barvy s častým užitím černé a vytváří tak nezaměnitelný styl, jež vstoupil do světa módy jako chladná erotičnost.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply