Tag Archives bělení zubů

Víte, co dodá šmrnc a kouzlo každé ženě?...

Víte, co dodá šmrnc a kouzlo každé ženě?

Víte, co dodá šmrnc a kouzlo každé ženě? Jestliže někoho potkáme, první, čeho si všimneme, jsou upravené vlasy, dokonalý make-up, slušící oblečení a bezesporu zářivý úsměv. Rády byste, abyste na ostatní působily bezvadně i vy? Nechte si poradit, jak doladit váš... číst více »

Kvalitní bělení zubů každému na míru bez...

Kvalitní bělení zubů každému na míru bez nesplnitelných slibů, to je Brande...

Kvalitní bělení zubů každému na míru bez nesplnitelných slibů, to je Brandeis Clinic Možná se také řadíte k ženám, které vyzkoušely bělení zubů s pomocí bělících zubních past od různých společností, bělících proužků… Nebo jste se ocitly ve velké skupině... číst více »

Domácí bělení zubů – 2. část...

Domácí bělení zubů – 2. část

Domácí bělení zubů – 2. část Recepty na bělostný úsměv Dobrým tipem, jak si vybělit zuby je smíchat lžičku soli, lžičku octa a přidat k tomu špetku soli. Tímto si můžeš čistit zuby, protože směs připomíná trochu pastu. Nemusíš si tím zuby ale ani čistit,... číst více »

Domácí bělení zubů – 1. část...

Domácí bělení zubů – 1. část

Domácí bělení zubů – 1. část Mnoho z nás si přeje mít bělejší zuby, ale ne každý na to má peníze. I přestože v lékárnách či drogeriích najdeme plno přípravků na bělení zubů, které jsou založené na bázi peroxidu vodíku a zuby vybělí až o několik... číst více »