Víte, co dodá šmrnc a kouzlo každé ženě?

Hedy

Víte, co dodá šmrnc a kouzlo každé ženě?

Jestliže někoho potkáme, první, čeho si všimneme, jsou upravené vlasy, dokonalý make-up, slušící oblečení a bezesporu zářivý úsměv. Rády byste, abyste na ostatní působily bezvadně i vy? Nechte si poradit, jak doladit váš vzhled, abyste byly zajímavé a krásné.

Úsměv, prosím

Ať už jdete něco vyřizovat na úřady, potřebujete pomoc od souseda, jdete pro děti do školy nebo jen tak brouzdáte městem, vždy budete na lidi působit lépe a všeho dosáhnete snáze, když se budete usmívat. Úsměv ostatní jednoduše odzbrojuje a jen skutečný morous dokáže ženě s úsměvem odmítnout nebo nebýt vstřícný. To ale vyžaduje mít zuby v pořádku.

Lékařské prohlídky by měly být samozřejmostí, stejně tak péče dentálního hygienisty. Jestliže nechcete utrácet horentní sumy za bělení zubů, vyzkoušejte bezpečné a snadné bělení doma. Bělící pásky nalepíte na zuby a necháte působit 30 – 60 minut. Poté je odstraníte, zuby umyjete vodou a to je vše. Už po třech – čtyřech dnech uvidíte markantní rozdíl.

Bělící pásky Crest DeLuxe Pro-Whitening patří k nejinovativnějším a nejpokrokovějším na trhu s výrobky k domácímu bělení zubů.

Co si vzít na sebe

Vraťme se zpět k oblečení. Na léto byste ze šatníku rozhodně neměla odstranit ¾ kalhoty, které se hodí na studenější dny či večery. Stejně tak budete potřebovat sexy i elegantní sukně, šaty v delší i kratší délce, originální trička s nápisy, kloboučky, kšiltovky, halenky bez rukávů, nátělníky nebo třeba mikiny s kapucí a sáčka. Nebojte se kombinovat zdánlivě nekombinovatelné. Budete vypadat dokonale. Vezměte si třeba sukni, triko a sexy lehounkou bundičku, kterou odpoledne, až nabere slunce sílu, odložíte.

Dopřejte si pomoc vizážisty, který vám poradí s líčením na léto, doma si vybělte zuby k zářivému úsměvu a odějte se do šatů, v nich se budete cítit skvěle. Jaro i léto si tak užijete plnými doušky.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply