Tag Archives pudr

Zázrak jménem pudr

Zázrak jménem pudr

Zázrak jménem pudr Hodně žen pudr vůbec neřeší a používají jenom make-up, druhé ho zase používají bez make-upu. To ale není zrovna nejlepší řešení. Pudr je vlastně takový malý zázrak. Nejčastěji si pudr pořizujeme k zafixování líčení a zmírnění lesku po make-upu.... číst více »

Trvanlivost kosmetiky

Trvanlivost kosmetiky

Trvanlivost kosmetiky Hodně žen má problém s dodržováním trvanlivosti kosmetiky nebo ani vůbec neví, že kosmetika nemá věčnou trvanlivost. Přestože se snaží o pleť co nejlépe pečovat, tím jí ale hodně škodí a diví se, když výrobek začne způsobovat akné nebo... číst více »

50 způsobů jak vypadat mladší – 5....

50 způsobů jak vypadat mladší – 5. část

50 způsobů jak vypadat mladší – 5. část I ženy po třicítce můžou být krásné, stačí, když o sebe budou správně a intenzivně pečovat. V předchozích čtyřech dílech jsem si vyjmenovali 40 typů, jak se chovat a pomoci svému tělu i duši a tady je poslední desítka do... číst více »

S líčením to nepřehánějte

S líčením to nepřehánějte

S líčením to nepřehánějte Růžné stíny, rtěnky, tužky, řasenky a další podobné věci, kterými se dnešní dívky a ženy líčí… některým to vysloveně sluší, k některým se to naopak vůbec nehodí. Proto je dobré si pořádně uvědomit, co které z Vás skutečně... číst více »