S líčením to nepřehánějte

Hedy

S líčením to nepřehánějte

Autor obrázku: Courtney Rhodes

Růžné stíny, rtěnky, tužky, řasenky a další podobné věci, kterými se dnešní dívky a ženy líčí… některým to vysloveně sluší, k některým se to naopak vůbec nehodí. Proto je dobré si pořádně uvědomit, co které z Vás skutečně sluší a hlavně, v jaké míře.

Budete-li mít totiž namalovanou pusu „od ucha k uchu“ a zvolíte křiklavý, velký nános stíhnů na oči, těžko se budete někomu líbit a nakonec si budete myslet, že jste buď ošklivá, anebo že kluci nemají vkus, když se o Vás nezajímají. Ono je to ale jinak!

Zkuste si to sami …

Pokud si skutečně myslíte, že Vám velké nánosy barev a rtěnky sluší, ale ostatní mají jiný názor, vyzkoušejte si to sami… nemálo obvyklé jsou dívky, jejichž „krása“ je vytvořena make-upovou maskou a pomlouvají ostatní, které jsou třeba i mírně namalované.

A co teprve, kdybyste viděli holku, která má na obličeji ještě větší vrstvu make-upu, mnohem více šminek, barviček, rtěnky a všeho ostatního? Asi by to příliš hezký pohled nebyl. Takové holky totiž působí velmi nepřirozeně.

Autor obrázku: _overanalyzer

Méně je více

Nejste-li se svým obličejem úplně spokojená a myslíte si, že líčením to zlepšíte, nepřehánějte to. Mnohdy se totiž kluci otáčí za dívkami, které jsou neobyčejně obyčejné, na nic si nehrají a s doplňky to nepřehání.

Velmi často si stačí namalovat linky, použít řasenku a hned dostane Vás obličej novou visáž. Budete-li si však na obličej nanášet vše, co doma najdete, budete vypadat spíše jako z cirkusu.

Pudr to nezachrání

Nedílnou součástí líčení je samozřejmě i pudr. Ten je dobrý např., leskne-li se Vám obličej. Pokud si ovšem nanesete centimetr make-upu na obličej a poté jej přepudrujete tak, aby to nebylo vidět, kdo je alespoň trošku všímavý, pozná Vaši „umělost“.

Velmi často se pak stává, že jsou dívky odmítány právě kvůli svému nepřirozenému vzhledu – i když to některým může do jisté míry slušet. A pokud jsou chtěny, příliš dlouho jim vztah nevydrží, protože dřív či později odhalí svému partnerovi, jaké skutečně jsou a pak už záleží jen a jen na něm, byl-li s Vámi kvůli vzhledu, anebo kvůli lásce.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply