Tag Archives ruce

Jak umocnit svou krásnu, ženskost a jedi...

Jak umocnit svou krásnu, ženskost a jedinečnost – 2. část

Jak umocnit svou krásnu, ženskost a jedinečnost – 2. část 9. Naolejujte se Zpomalte stárnutí pomocí čistých olejů. Doslova zázračné účinky jsou připisovány arganovému oleji, který pokožku vyživí, i když je velmi suchá. Výborný je také mandlový olej. Britští... číst více »

Ruce vizitkou osobnosti

Ruce vizitkou osobnosti

Ruce vizitkou osobnosti Ruce jsou naší vizitkou, dokáží prozradit naše pování, pohlaví, koníčky, cokoliv, a také se na nich projevuje stáří. Nikde jinde se stáří neobjevuje tak rychle jako na rukou. A právě proto bychom o ruce měli dostatečně pečovat, aby neprozradili třeba... číst více »

50 způsobů jak vypadat mladší – 5....

50 způsobů jak vypadat mladší – 5. část

50 způsobů jak vypadat mladší – 5. část I ženy po třicítce můžou být krásné, stačí, když o sebe budou správně a intenzivně pečovat. V předchozích čtyřech dílech jsem si vyjmenovali 40 typů, jak se chovat a pomoci svému tělu i duši a tady je poslední desítka do... číst více »

Péče o ruce a nehty

Péče o ruce a nehty

Péče o ruce a nehty Každá žena by měla mít krásné ruce a upravené nehty. Je to její vizitkou. Čisté a jemné ruce jsou nejen hezké na pohled, ale zároveň jemné a příjemné na dotek. Když takovou ruku někomu podáte, nebudete se muset bát o to, co si o vás pomyslí. Do... číst více »