Tag Archives šampon

Největší kosmetické mýty a pravdy

Největší kosmetické mýty a pravdy

Největší kosmetické mýty a pravdy Myslíte si, že Vás ve světě kosmetiky už nic nepřekvapí? Přečtěte si následující mýty a pravdy ze světa krásy. Možná, že jim stále věříte i Vy!  Řasenka způsobuje vypadávání řas! Opravdu? V tom případě ji vyhoďte ze své... číst více »

Jak docílit krásných vlasů

Jak docílit krásných vlasů

Jak docílit krásných vlasů Toužíte po tom mít skutečně pěkné vlasy, které vám bude každý závidět? Tak potom je třeba o své vlasy umět dokonale pečovat. Jak se o své vlasy umět dobře postarat? Nejdůležitější je pořídit si správný šampon a kondicionér a to podle... číst více »

Silikony v kosmetice

Silikony v kosmetice

Silikony v kosmetice V poslední době se objevuje čím dál více alergiků a lidí s negativními reakcemi na chemické kosmetické přípravky. Jedním z těchto alergenů se může stát právě silikon, který je nám většinou prospěšný. Co jsou silikony? Můžeme je nazvat také... číst více »

Shikakai – přírodní šampon na vlasy...

Shikakai – přírodní šampon na vlasy

Shikakai – přírodní šampon na vlasy Na trhu se objevují různé přípravky na vlasy, ať už chemické či přírodní. Shikakai je zcela přírodní a hlavně vlasům prospěšný. Je to ideální přípravek pro vlasy slabé a bez života. Acacia concinna neboli shikakai je keř rostoucí... číst více »