Účesem

Jak docílit krásných vlasů

Jak docílit krásných vlasů

JESHOOTS / Pixabay

Toužíte po tom mít skutečně pěkné vlasy, které vám bude každý závidět? Tak potom je třeba o své vlasy umět dokonale pečovat. Jak se o své vlasy umět dobře postarat? Nejdůležitější je pořídit si správný šampon a kondicionér a to podle typu vašich vlasů.

Sami určitě vidíte, zda jsou vaše vlasy mastné, nebo přesušené, či poničené. Podle toho si pak vybírejte přípravky. Pokud jste dobře diagnostikovala své vlasy a koupila si přípravek, který by měl být pro vaše vlasy ten nejvhodnější, ještě neznamená, že máte vyhráno. Velmi důležitá je také značka šamponu. I když v reklamě můžete hltat účinky daného šamponu a být z nic h nadšený, realita taková vůbec být nemusí.

Chce to značky zkoušet, přičemž ne vždy znamená, že nejdražší bude pro vás nejlepší. Cenou, ani krásným obalem se neřiďte. Pokud je to možné, vezměte si vzorky šamponů, abyste je mohla vyzkoušet a mezi sebou porovnat. Na doporučení moc nedávejte, protože každý z nás má vlasy jiné a proto to, co sedí jednomu, nemusí vůbec sedět druhému.

Vlasům určitě nepřidáte na kvalitě, pokud se rozhodnete si je nechat chemicky ošetřit a to ať už barvením, odbarvováním, nebo trvalou. Po takovýchto zásazích, je třeba se jim pak věnovat ještě i jinak. Vhodné je používat vlasové masky a kůry.

Opět je důležité vědět, co vašim vlasům chybí a zkoušet přípravky, které pro ně budou těmi nejvhodnějšími. Pokud jsou vlasy extrémně narušené, doporučuje se hloubková regenerace pomocí ampulí.

Kvalitní dostanete buď v lékárně, nebo v profesionálním kadeřnictví. Pokud máte jakýkoliv problém s vlasy, určitě si vždy nechte poradit od kadeřníka a vyhýbejte se pokusům na vašich vlasech, které si budete doma zkoušet sami. Pokud máte své vlasy ráda, tak jim kvalitní péči raději zaplaťte, než abyste litovala toho, co jste si neodbornou péčí sama způsobila.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *