Tag Archives šaty

Letní outfity, které jsou příjemné a skv...

Letní outfity, které jsou příjemné a skvěle padnou

Letní outfity, které jsou příjemné a skvěle padnou Stále ještě pátráte, čím novým oživit váš šatník po dobu prázdnin a teplých letních měsíců? Nosí se proužky, námořnické kousky a sportovní tenisky! Na teplý letní den si můžete obléct dlouhé, pruhované,... číst více »

small-archive-featured-thumb.jpg
Letní šaty k moři 2014 – oslnivé modely ...

Letní šaty k moři 2014 – oslnivé modely za nízké ceny

Doba dovolených se blíží, a tak ti nezbývá nic jiného, než se patřičně připravit. Kromě lehkých sukýnek, dámských plavek, triček a tílek, bys rozhodně neměla zapomenout na letní šaty – prodyšné, půvabné, lehké a příjemné šaty, které si vezmeš s sebou na... číst více »

Blanka Matragi

Blanka Matragi

Blanka Matragi I neznalec módního odvětví ví, kdo je Blanka Matragi. Dlouhovlasá rusovláska je naprostou originalitou ve velkém světě módy. Nikdo není jako Matragi, nikdo nedělá šaty jako Blanka Matragi. Rodina skláře Blanka se narodila roku 1953 v rodině malíře skla ve... číst více »

Co si obléct, když je ráno zima a odpole...

Co si obléct, když je ráno zima a odpoledne teplo

Co si obléct, když je ráno zima a odpoledne teplo Září, krásné dny prosluněné teplými paprsky, teplo na tričko s dlouhým rukávem, bohužel ale jenom odpoledne. Jak to ale udělat, aby si s sebou nemusela neustále nosit obří kabelu a do ní si postupně všechny věci odkládat,... číst více »

Osmany Laffita

Osmany Laffita Umělec z umělecké rodiny a český Kubánec. To je také Osmany Laffita, jeden z předních tvůrců současné módy, žijící v Česku. Spousta umělců V jeho... číst více »

Kousky, které bys raději měla ze šatníku vyhodit

Kousky, které bys raději měla ze šatníku vyhodit Každá z nás si určitě prošla obdobím, kdy nosila trička s včeličkami a různými trapnými nápisy, tohle je ale doufám už... číst více »

Beata Rajská

Beata Rajská Vlastním jménem Mgr. Beata Rajská je zakladatelkou módní značky Beata Rajská a současně i jednou z nejznámějších českých návrhářek. Po tomto tvrzení se možná... číst více »