Tag Archives seznamka

Nemáte partnera? Najděte jej prostřednic...

Nemáte partnera? Najděte jej prostřednictvím online seznamky.

Nemáte partnera? Najděte jej prostřednictvím online seznamky. Do nového roku si dáváme velké množství různých předsevzetí. Někdo si přeje navštěvovat kurz cizího jazyka, jiný si dá za úkol skoncovat s kouřením nebo zhubnout, začít cvičit, zrekonstruovat ložnici a někdo... číst více »

Seznámení přes inzerát… jak nenale...

Seznámení přes inzerát… jak nenaletět?

Seznámení přes inzerát, jak nenaletět Jste sama a tak přemýšlíte, jak se seznámit? Samota vás ubíjí a ve vašem okolí není nikdo, kdo by vás zaujal, a tak přemýšlíte o tom, že se seznámíte přes inzerát? Seznámit se samozřejmě můžete a to tak, že si buď inzerát... číst více »

Seznamte se s rakouskými a německými gen...

Seznamte se s rakouskými a německými gentlemany

Seznamte se s rakouskými a německými gentlemany S přicházejícím jarem je čas najít si novou lásku, se kterou si pak budete moci užít zbytek roku a kdo ví, třeba i řadu nadcházejících let. Každý z nás samozřejmě zvládne být sám, ale po delším čase si už přece jen... číst více »

Co je to feromon party

Co je to feromon party

Co je to feromon party Že existují seznamky a nejvíce jich existuje na internetu, o tom rozhodně není pochyb. Můžete se seznámit podle toho, co hledáte, a to z pohodlí domova. Pokud vás trápí samota, není nic jednoduššího, než dát na internet svojí fotografii se slovy, koho... číst více »

Jak okouzlit cizince

Jak okouzlit cizince Jste delší dobu bez partnera a nedaří se vám svého muže snů potkat? Co se tedy registrovat u seznamovací agentury a zkusit své štěstí přes internet?... číst více »

Najděte pravou lásku

Najděte pravou lásku Stále čekáte na tu pravou lásku, se kterou budete mít šťastný a naplněný život? Žít bez milujícího partnera je sice možné, ale většina z nás po... číst více »

Farmář hledá ženu

Farmář hledá ženu Reality show, která vyplňuje páteční večery pro lidi, kteří usednou k televizi. Jaké to má výhody? Kromě toho, že televize vydělává, tak zároveň... číst více »

Skvělá slovenská seznamka

Skvělá slovenská seznamka Komu by se jednou za čas nezastesklo po jemné a zároveň pevné mužské náruči? Jestliže jste rozvedená, ovdovělá anebo po celý život volná jako... číst více »

internetová seznamka

Také se Vám zapalují lýtka?

Také se Vám zapalují lýtka? Každý muž se těší na jaro. A jaké důvody ho k tomu vedou? Přece ženy! Ty odhalují své vnady, ukazují sličná lýtka a jsou po zimě plné elánu a... číst více »