Co je to feromon party

Hedy

Co je to feromon party

Že existují seznamky a nejvíce jich existuje na internetu, o tom rozhodně není pochyb. Můžete se seznámit podle toho, co hledáte, a to z pohodlí domova. Pokud vás trápí samota, není nic jednoduššího, než dát na internet svojí fotografii se slovy, koho hledáte, jací jste a co od opačného pohlaví očekáváte. Dost možná napíšete pár vzkazů přes internet a ve finále dojde k osobnímu setkání.

Novinkou jsou ale feromon párty, kde hledáte partnera podle toho, jak vám voní, protože to je, ač se vám to nemusí na první pohled zdát, velice důležité. Tento způsob seznamování se stal obrovským hitem v USA. Tímto způsobem se začali seznamovat i lidé ve Velké Británii a i zde je to oblíbená seznamka všech nezadaných.

Jak taková párty probíhá?

Podmínkou je, že si seženete bavlněné tričko, ve kterém budete spát po dobu tří nocí a potom s tímto tričkem vyrazíte na párty. Pozor ale, nesmíte se navonět a nesmíte použít žádný deodorant!!!! Nepoužívejte žádné přípravky, ani před spaním, protože ty by mohly konečný výsledek velmi ovlivnit. Pokud se tedy chytáte na feromon párty, tak se rozhodně pouze umyjte a nejlépe neparfemovaným sprchovým gelem a poté ulehněte do postele. Chemie je chtě – nechtě, velmi důležitým faktorem při seznamování, a pokud vám někdo voní, je to známka toho, že vás dotyčný přitahuje. Na party dorazíte s tímto tričkem, které se vloží do pytlíku, a lidé je potom očichávají a vybírají si podle toho svého partnera.

Muži samozřejmě čichají k tričkům dámským a ženy naopak k tričkům pánským. Možná vám tento způsob seznamování přijde zvláštní, ale není tomu tak, jak to na první pohled vypadá. Jde o velmi přesný způsob toho, jak se dva lidé mohou spolu seznámit a takzvaně si sednout. Zní to sice zvláštně, ale vy si vlastně vyčicháte, svého budoucího partnera. Jestli si skutečně vyberete toho pravého tímto způsobem a budete cítit touhu, uvidíte sami. K nám se zatím tato metoda nedostala, ale je to jen otázkou času, kdy tomu tak bude.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply