Vztahy

Seznámení přes inzerát… jak nenaletět?

Seznámení přes inzerát, jak nenaletět

PublicDomainPictures / Pixabay

Jste sama a tak přemýšlíte, jak se seznámit? Samota vás ubíjí a ve vašem okolí není nikdo, kdo by vás zaujal, a tak přemýšlíte o tom, že se seznámíte přes inzerát? Seznámit se samozřejmě můžete a to tak, že si buď inzerát podáte a napíšete požadavky, koho hledáte, co byste ráda a také samozřejmě napíšete i něco o vás.

Nevypisujte se zbytečně, napište jen to nejdůležitější. Fotku dejte takovou, která je reálná, ale zároveň není nikterak vyzývavá. Mohlo by se vám stát, že vás osloví jedinci, kteří hledají pouze sex. Ti vás ale nejspíše osloví tak, či tak, protože to zkoušíte. Na jejich inzeráty nereagujte, pokud máte o seznámení jiné představy.

Další možnost je ta, že sama odpovíte na inzerát. Pokud dotyčného neznáte, tak se mu příliš nesvěřujte a nejprve zjišťujte něco o něm. Rozhodně neposílejte žádná erotická fota, protože byste mohla velmi litovat. S dotyčným se nejprve dobře seznamte, sejděte se, a pokud se pak sblížíte, řešte, co dál.

Pozor na stolkery. Můžete narazit také na takové jedince, kteří vás budou pronásledovat a neustále vás něčím bombardovat. Pokud se s někým takovým setkáte, nahlaste to na policii. Nenechte si nic podobného rozhodně líbit.

Seznámení přes inzerát může být někdy celkem nebezpečné a je třeba býti skutečně opatrná, protože se může stát cokoliv a tak je třeba počítat se vším. Určitě nebudou všichni špatní a určitě s vámi nebudou mít všichni špatné záměry, ale důvěřovat naprosto cizím lidem byste od počátku určitě neměla.

Pokud to jde, podívejte se na Facebook tomu, kdo vás oslovil, z něj máte taktéž možnost vyčíst spousty věcí, které vám mohou býti ku prospěchu, nebo vás naopak před něčím varovat. Možná vůbec neuškodí, pokud si dotyčného uložíte do přátel a budete čas od času sledovat, co na svém profilu píše, jaké přidává fotografie a jak reaguje na různé věci.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *