Tag Archives sportovní oblečení

Lonsdale

Lonsdale

Lonsdale Oděvní značka Lonsdale začínala vyrábět své oblečení pro boxery. Tím se stala jistým symbolem síly, moci a tvrdosti, což vedlo k oblibě u mládeže vyznávající násilí a rasismus. Na to však rychle reagovalo oddělení marketingu a značku dostalo mezi „normální... číst více »

Missoni

Missoni

Missoni Missoni je rodinný podnik s vlastní pohádkově dramatickou historií. Tři stroje a značka Vlastní značku založil roku 1947 Ottavio Missoni. K dispozici měl tři šicí stroje, nápady a vkus. Zaměřoval se na sportovní oblečení a to především proto, že sám byl sportovec.... číst více »

Fox

Fox

Fox Někdy se stane, že vznik módní značky je cílený, a zakladatel se až moc touží prosadit na trhu, že mu to zkrátka nevyjde. Naopak jsou zas případy, kdy vznik oděvní značky ovlivní čistá náhoda a většinou pouhopouhá reakci na poptávané zboží. Od motoru k oblečení Tak... číst více »

Emilio Pucci

Emilio Pucci

Emilio Pucci Divokost, barevnost a hravost. To je základ tvorby italského módního návrháře Emilia Pucciho. U typických modelů značky Pucci převládají pestré, syté barvy v nepřehledném kontrastu. Černá a bílá jsou tu pouze, jak se říká – barvy „na návštěvě“,... číst více »

Adio

Adio Mladá značka, která se dostala široké veřejnosti do podvědomí hlavní svým specifickým zaměřením. Založení skateboardové značky Založení se datuje k roku 1998, kdy... číst více »

Adidas

Adidas V současné době jde o jednu z největších módních značek v oblasti sportu na světě. Její začátky provázela skromnost a konkurence vlastní rodiny. Rodina – vlastní... číst více »