Adio

Hedy

Adio

Mladá značka, která se dostala široké veřejnosti do podvědomí hlavní svým specifickým zaměřením.

Založení skateboardové značky

Založení se datuje k roku 1998, kdy tehdy bývalý skateboardista skončil svoji sportovní kariéru, nicméně i dále se chtěl této branži věnovat a tak spolu s dalšími kolegy ze stejného odvětví – Chris Miller a Felix Arguelles zakládají značku Adio Footwear, zaměřená na produkci pro skateboardisty.

Boj s konkurencí

Díky své přímé produkci ke konečným zákazníkům, si mohou dovolit slušně bojovat s konkurencí a ceny svých bot a následně i oblečení držet nízko.

Autor obrázku: Robert Bejil

Celebrity se značkou Adio

Spolupracují jak s profesionálními hvězdami skateboardingu, tak příznivci toho sportu. Vyvíjí nové kolekce tak, aby zachovali styl a přitom si získali přízeň dalších zákazníků. Což se daří skvěle, protože během několika málo let se značka stává výrazným pojmem ve světě skateboardingu.

Oblečení pro ženy i muže

Nabízí oblečení nejen pro muže, ale také ženy. Zejména něžné pohlaví si v posledních letech tuto pohodovou značku oblíbilo. V nabídce s tak objevují tradiční mikiny, trička, tílka, šortky, tepláky, nutné kšiltovky a jiné čepice, a hlavně potřebné, kvalitní a vele důležité boty.

Blink-182 fandí značce Adio

Značku Adio si oblíbilo jak řada běžných lidí, tak několik známých postav ze showbyznysu. Propagátory jsou například členové, dnes již zaniklé hudební skupiny Blink-182, nebo někteří členové Linkin Park. Skvělou reklamu značce dělají sami skateboardisté, jako současné hvězdy Tony Hawk, Brian Sumner nebo Danny Montoya.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply