Tag Archives zaměstnání

small-archive-featured-thumb.jpg
Proč být ženou v domácnosti

Proč být ženou v domácnosti

Proč být ženou v domácnosti Jsou dva typy žen. Jedny by si přály být ženou v domácnosti a je to pro ně sen, který kdyby se jim splnil, tak by byly velmi rády. Druhý typ žen si naopak vůbec nedokáže představit to, že by měl celé dny trávit doma a do práce chodí hlavně... číst více »

V jakém zaměstnání zhubnete nejvíce a v ...

V jakém zaměstnání zhubnete nejvíce a v jakém naopak nejvíce přiberete...

V jakém zaměstnání zhubnete nejvíce a v jakém naopak nejvíce přiberete I zaměstnání má vliv na vaši postavu a je tedy docela důležité to, v čem vlastně pracujete. Pokud patříte mezi ty, kdož mají sedavé zaměstnání, pracují u počítače, tak to mají těžké. Sezení... číst více »

Nabídka práce programátor

Nabídka práce programátor

Nabídka práce programátor Dokončili jste vysokoškolské vzdělání technického směru a rádi byste své znalosti využili v některé z programátorských firem? S personální agenturou Perspektiva, která se celou řadu let zabývá vyhledáváním zaměstnanců v oblasti informačních... číst více »

Co potřebujete vědět ve dvaceti, ale při...

Co potřebujete vědět ve dvaceti, ale přijdete na to ve třiceti

Co potřebujete vědět ve dvaceti, ale přijdete na to ve třiceti Na některé věci člověk přijde až mnohem později, než tu zkušenost opravdu potřebuje. Nemusíte ale čekat na tu chvíli, až si nabijete kokos, ale můžete se těmto chvílím vyvarovat. Jaké věci tedy potřebujete... číst více »

Co si vzít na sebe na pohovor?

Co si vzít na sebe na pohovor? Každý z nás čas od času prostě musí jít hledat práci a musí absolvovat s ní spojený nepříjemný pohovor. Volba oblečení Pokud jsou ale velká... číst více »

Sebevědomí

Sebevědomí Častým důvodem, proč si lidé nevěří je, že znají někoho lepšího, úspěšnějšího v dané činnosti, či v daném směru, kterým by se také rádi ubírali.... číst více »