Nabídka práce programátor

Hedy

Nabídka práce programátor

Dokončili jste vysokoškolské vzdělání technického směru a rádi byste své znalosti využili v některé z programátorských firem? S personální agenturou Perspektiva, která se celou řadu let zabývá vyhledáváním zaměstnanců v oblasti informačních technologií, můžete být při hledání zaměstnání mnohem úspěšnější, než kdybyste ji hledali sami.

V nabídce práce programátor však nenajdou práci pouze čerství absolventi vysokých škol, ale také programátoři s bohatou praxí či team leadeři.  Personální agentura Perspektiva se specializuje také na poradenství v oblasti lidských zdrojů a také testování znalostí uchazečů, které uskutečňuje na základě zadávání odborných i technických testů. Zkouší rovněž jazykové schopnosti. Do svých služeb zahrnuje rovněž tzv. outplacement, neboli speciální péči o odcházející zaměstnance. Těmto lidem poskytuje taktéž pomoc při hledání nového zaměstnání.

Autor obrázku: Kevin Dooley

Personální agentura PERSPEKTIVA byla založena v roce 1996 a od té doby poskytuje pouze ty nejkvalitnější služby. Při práci programátora budete moci uplatnit nejen svoje dosavadní znalosti, ale získáte především zaměstnání, které Vám přinese řadu cenných zkušeností. Vyzkoušíte si také programovat v jednotlivých programátorských jazycích, jako je například JAVA, C/C ++, NET, PHP a další.

V každém inzerátu na internetových stránkách společnosti Perspektiva CZ si můžete přečíst, pro koho je nabízená práce určena, podrobný popis zaměstnání a požadavky. V inzerátu najdete taktéž kontaktní údaje. Práce v IT Vám mohou být o něco blíže také v případě, že vyplníte informace v bezplatné registraci, prostřednictvím které Vás budou moci firmy sami kontaktovat.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply