V jakém zaměstnání zhubnete nejvíce a v jakém naopak nejvíce přiberete

Hedy

V jakém zaměstnání zhubnete nejvíce a v jakém naopak nejvíce přiberete

I zaměstnání má vliv na vaši postavu a je tedy docela důležité to, v čem vlastně pracujete. Pokud patříte mezi ty, kdož mají sedavé zaměstnání, pracují u počítače, tak to mají těžké. Sezení je nejen špatné, ale navíc nás nutí stále něco uzobávat a dávat si něco dobrého, a to rozhodně plusem pro naší postavu není. Naopak. Pokud tedy pracujete v sedě, snažte se alespoň o přestávce nesedět, ale projít se.

Pokud pracujete jako prodavačka za kasou, tak potom zkuste využít každé volné chvilky k tomu, abyste šla vybalit zboží a podobně.

Jsou však zaměstnání, která přímo vaší postavě prospívají. Nejlepší ze všech to samozřejmě mají cvičitelky aerobiku, zumby, nebo podobných věcí. Ne všichni ale máme to štěstí, že takovéto povolání můžeme vykonávat.

Pokud však pracujeme v práci, kde se celý den nezastavíme a máme toho skutečně mnoho, tak i to je pro naší postavu plus. Dobré je pracovat tam, kde je velmi mnoho práce a kde je skutečně šrumec, který nám nedovolí myslet na jídlo. Zaprvé vám pracovní doba rychle uteče a za druhé potom nestihnete chodit mlsat, nebo si dávat více jídel za den, než byste měli mít.

Pokud máte sedavé zaměstnání, noste si do práce zeleninu a ovoce, to pro případ, že vás to nutí neustále něco ujídat. Snažte se projít co to jde. Zapomeňte na výtah. Udělejte vše proto, abyste se mohli protáhnout.

Sedíte-li v práci hodně a je-li to možné, tak si pořiďte nafukovací gymnastický míč a měňte židli, za tento míč. Ohroženou skupinou jsou pak také lidé pracující na směny, neboť to jim přináší fakt, že budou nepravidelně jíst. Pokud navíc děláte denní a noční, tak si nezvyknete ani na jídlo ve dne, ani na jídlo v noci. Budete jíst velmi nepravidelně a to také vaší postavě nepřidá a navíc budete neustále nevyspalí. Díky tomu sice možná zhubnete, ale stejně to pro vás bude náročné. Práce na směny je tou nejhorší, co vás může potkat.

Single content advertisement bottom
Related posts
Your comment?
Leave a Reply