Drsný sex, může být i nebezpečný?

Hedy

Drsný sex, může být i nebezpečný?

I když to tak nemusí vypadat, je drsný sex docela častým přáním jak mužů, tak i žen.

Co si pod tímto můžeme představit?

Nejen násilí, ale i sprostá slova při sexu, jsou pro někoho opravdovým zážitkem, o kterém se ale mnohdy doma stydí mluvit. Může mít pocit, že by byl odmítnut, nebo že by na něj jeho drahá polovička divně koukala.

Bát byste se ale neměli a stydět už vůbec ne, protože pokud svá přání nevyslovíte, budete nešťastni a nezažijete to, po čem tolik toužíte a co vás může dostat úplně jinam, než jste zvyklí.

Vzrušení je velice důležité a vede až k vrcholu

Můžete začít nenápadně a to třeba tak, že se necháte spoutat. Tady už jste jen krůček k tomu, abyste si mohli říci o něco ještě pikantnějšího a to třeba o tvrdší sex v podobě násilí, které však nutně nemusí být nikterak agresivní. Někdo miluje, když se na něj při sexu mluví sprostě nebo když je ponižován. Každý má své určité představy o tom, co by rád zažil a co se mu líbí.

I žena, která vypadá velmi jemně, může chtít po muži drsný sex. Milenci by si jistě v tomto směru měli vyhovět, protože jedině tak je to spolu bude bavit a budou se na další sex opět společně těšit. Pokud jim to bude klapat v posteli, bude jim to klapat i v životě.

Sex je hra a hraní je zábava

Každý si rád hraje trochu jinak a líbí se mu něco jiného. Jestliže máte rádi tvrdost, nejste zvrhlí. V posteli je dovoleno naprosto vše, k čemu dají oba souhlas. Je čistě na vás, čemu dáte za zavřenými dveřmi prostor a co vás uspokojí.

Opravdu důležité je s partnerem o tom všem mluvit a být otevřený. Nesmíte se za nic stydět, protože pokud se stydíte, nikdy se nedočkáte toho, co byste skutečně rádi zažili. Drsný sex není nebezpečný, pokud má své hranice, za které nepůjdete. Je třeba si včas říci stop a vědět, kde jsou ty pomyslné hranice, za které už nejít.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply