Za co se v posteli nemusíte stydět

Hedy

Za co se v posteli nemusíte stydět

Jsou věci, které v posteli možná až zbytečně moc řešíme. Jednak to může být postava. V hlavě máme myšlenku, jestli nejsme tlusté, zda jsou naše prsa pěkná, jestli naše vagina není divná a partnerovi se skutečně líbí a podobně. Pokud se s vámi partner miluje a sex vyžaduje, pak je nejspíše skutečně vše v naprostém pořádku a za nic z toho, co vás trápí, se stydět nemusíte.

Co vás však dále může ještě trápit je fakt, že se vám do sexu nechce zrovna v tom případě, kdy se do něj chce partnerovi a připadáte si pak jaksi divná. Vězte ale, že toto trápí většinu párů. Muži totiž mají mnohem intenzivnější nároky, než ženy.

Stydět se můžete i za to, že jste nedosáhla orgasmu a že jste jej buďto jen předstírala, nebo jste to ani netajila. I toto se dost často stává, pokud nejsme dostatečně uvolněné a myšlenkami jsme úplně někde jinde. Stydět se ale můžeme i za to, že naše tělo při sexu produkuje až příliš mnoho tekutin. Každá jsme v tomto směru úplně jiná. Některá z nás si potřebuje pomoci lubrikačním gelem, někdo si pod sebe musí dávat speciální podložku se savým materiálem. Každá žena to má jinak a ať je to tak, či onak, rozhodně se za to nemusí stydět.

Další věc, která nám může být velmi nepříjemná, je ta, že pokud se při určité poloze do nás dostane vzduch, vydává naše vagína opravdu velmi zvláštní zvuky. Můžeme se tedy při tom cítit velice trapně a nemusí nám to být vůbec příjemné. Pokud je náš partner již znalý a má za sebou již několik vztahů, tak se s tímto již setkal a ví, o co jde. Máte-li přítele, který toto zažil poprvé, tak mu objasněte, že je to zvuk, který vydává vagína poté, co se do ní dostane vzduch a nejde tomu nijak zabránit. Je to normální a stává se to zcela běžně. Určitě to je ale nepříjemné a trapné, alespoň v počátcích…

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply