Jak by (ne)měl probíhat Valentýn?

Hedy

Jak by (ne)měl probíhat Valentýn?

Oslavte společně svátek zamilovaných! Kdo z vás dvou by měl potěšit drahou polovičku a jak? Přinášíme vám pár organizačních tipů na Valentýn.      

Partner či partnerka? Uměli byste odpovědět, kdo z vás by se měl zhostit Valentýnských příprav? Je nutné, abyste každý rok slavili odlišným způsobem nebo naopak stejně jako loni? Přinášíme vám odpovědi! Čtěte více!

Kdo se postará?

 Máte jasno, v čem spočívá vaše role během Valentýnských oslav? Nenechávejte vše na partnerovi! Ačkoliv to může znít jako velké klišé, vztah je přeci o dvou lidech, ve kterém byste měli oba dávat a dostávat stejně. V tom spočívá kouzlo harmonického vztahu!

 Náš tip:

Rozdělte si role. Jeden může připravit program, druhý například koupit praktický dáreček pro oba. Další možností je, že necháte partnerovi v režii celý Valentýn a sám si vezmete na „starost“ třeba vaše výročí. Takto se můžete každý rok střídat.

Rok co rok!

Opakujete již po několikáté stejný průběh Valentýna? Oběma to vyhovuje a těšíte se? Pak je to zcela v pořádku. Dávejte si ovšem bedlivě pozor, zda jednoho z vás stejný průběh časem neomrzí a nezevšední. Bude od vás nejspíš očekávat příjemnou a překvapivou změnu.

Náš tip:

Snažte se vždy vymýšlet nový program a ponechat si třeba jednu záležitost jako tradici, která vás bude příjemně každým rokem provázet.

Příklad:

Bez Valentýnské večeře si svátek zamilovaných nedokážete představit? Pak si ji klidně ponechte jako tradici, ale zkuste například každý rok změnit druh kuchyně a vždy vyzkoušet něco nového. Další možností může být naopak každoroční změna programu a stejný typ dárku. Můžete začít se společnou zamilovanou sbírkou čehokoliv.

Hnízdečko lásky

Za milostné útočiště považujeme ložnici. Právě v ní byste měli příjemně zakončit Valentýnský večer. Pokuste se i zde vytvořit nevšední atmosféru. Můžete například usínat s příjemnou vůní a poslouchat oblíbenou muziku.

Další možností může být praktický dárek v podobě krásného, elegantního a hlavně příjemného povlečení. Takový dárek bude krásný nejen na pohled, ale hlavně i na dotek. Váš čas strávený společně v posteli tak může nabýt zcela nových obzorů.

Přejeme krásného Valentýna!

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply