Mužskou erekci podpoří přírodní preparáty

Hedy

Mužskou erekci podpoří přírodní preparáty

Nepříjemná situace při intimních chvilkách se může stát nejednomu muži. Dáma je připravená, atmosféra napjatá a vzrušení je cítit v celé místnosti. Ale všechno nejde tak hladce, jak by si muž představoval. Erekce stále nepřichází a vědomí selhání funguje jako další stresový faktor. Jak ale takovému trapnému okamžiku předcházet? Rozhodně zdravým životním stylem. Když ale ani on nepomáhá, je potřeba sáhnout po podpůrném preparátu, který má přírodní složení.

Když selžou babské rady

Pokud mají muži problém s impotencí a erekcí, mohou sáhnout po účinné látce Sildenafil. Díky ní tak mohou dosáhnout dlouhotrvající erekce a také si užijí lepší sexuální styk, což ocení současně i mužova partnerka. Látku Sildenafil citrate, která velmi dobře stimuluje prokrvení penisu, obsahuje například podpůrný preparát Kamagra od výrobce Ajanta Pharma. Jde o plnohodnotnou a nejčastěji používanou náhradu viagry. Zelená tableta Kamagra i ve variantě Kamagra Gold, která není na lékařský předpis, účinkuje od třiceti do šedesáti minut po užití. Pánové mohou jejího účinku využít v délce až šesti hodin. Romantická noc je tedy dobrou příležitostí, kdy preparát využít, a příjemně tak překvapit svoji partnerku.

Zdravý životní styl

Muži by rozhodně neměli zapomínat, že pokud chtějí být v posteli se ženou úspěšní, musí preparáty kombinovat s úpravou svého životního rytmu. Léky na podporu erekce jsou účinné, ale nesmí se míchat s alkoholem nebo mastným jídlem. Dostatek pohybu, vyvážený jídelníček a skoncování s kouřením má lepší účinky na zlepšení výkonu v posteli. Pozor při užívání by si měli dát ti, kteří prodělali infarkt nebo mají problémy se srdcem. Na erekci má vliv také správná poloha při souloži. Důležité je zvolit správný úhel. Spíše než poloha na koníčka je vhodná klasická misionářská nebo takzvaně zezadu. Tím můžete pohyby partnerky kontrolovat a váš penis je dostatečně zásoben krví.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply