Jaký erotický dárek pořídit na Valentýna

Hedy

Jaký erotický dárek pořídit na Valentýna

Valentýn a erotika patří k sobě, a pokud máte partnera, do kterého jste zamilovaní, tak vás zcela jistě čeká na Valentýna noc plná vášně. Proto se také hodí, když si tento den společně věnujete také erotické dárky.

Nabídka je široká

Může to být erotické prádlo. Pro ženy se například prodávají růže, ve kterých jsou zabalené erotické kalhotky. Koupit také můžete kalhotky, které jsou vyrobené z bonbónů. I pro muže se dají sehnat Valentýnské dárky a to v podobě spodního prádla a nemusí to být nutně pánská tanga s chobotem slona. Velmi pěkné jsou například trenky se srdíčky, které jsou pro ženy přitažlivé.

Jako dárek můžete také vybrat nějakou erotickou hračku. Co třeba vibrátor, pouta, nebo něco, co vás osobně vzrušuje a toužíte si to v posteli vyzkoušet? Můžete mít například chuť na něco zajímavého, co jste ale partnerovi doposud neřekly, ale řeknete mu to tím, že na Valentýna koupíte něco, co vám ve vašich fantaziích říká, že by to mohlo být dobré a mělo to ten správný náboj. Koupit můžete také nějakou erotickou hru, kterou si s partnerem společně zahrajete a zajistíte si tím velmi zajímavý večer, plný sexu a erotického napětí.

Pokud víte, že jste schopna přijmout mezi vás ještě další ženu a přizvat ji ke společnému milování, tak to udělejte právě na Valentýna. Vašeho partnera nedostane nic tak, jako když bude mít v posteli dvě ženy. Touží po tom snad každý muž, jen málokterý však dokáže tuto myšlenku vyslovit nahlas. Toto už je ale hlavně pro ty odvážné. Pokud se na něco takového necítíte a musela byste se do toho nutit, tak to rozhodně nedělejte. Jestliže ale máte pocit, že tím váš vztah okořeníte, tak se tomu nebraňte. V životě by se mělo zkusit všechno.

Erotika a Valentýn patří k sobě a tak si ji právě v tento den užijte na maximum. Ukažte své drahé polovičce to, jak moc vám na ní záleží.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply