Růžová košilka do postele

Lucka

Růžová košilka do postele

Každá žena nebo dívka chce být krásná a tak již ráno se zkrášlí a vyrazí do práce, do školy nebo prostě do města. Je potřeba ale být krásnou také večer a ohromit svého partnera, jakmile přijdete z koupelny do postele. Většinou už na sobě nebudete mít make-up a další líčidla a celkově toho na Vašem těle moc nebude. Je tedy potřeba ohromit něčím jiným.

Jako ideální řešení přichází v úvahu noční košilka, která bude obepínat Vaše tělo a vyrýsuje tak všechny Vaše přednosti. Na první pohled mě zaujala košilka Obsessive Alcove chemise, protože je jemně růžová a zaujme nejednoho pána. Místo mezi prsy je svázáno tenkou mašlí, takže vzbuzuje na první pohled nutnost mašli odstranit a ukázat, co je pod ní.

Při výběru košilky by mělo rozhodovat několik faktorů. je potřeba zvolit vhodnou barvu, nejlépe takovou, jako má rád Váš partner, nebo v které se cítíte dobře a rozhodně sní případného návštěvníka v posteli okouzlíte. Také byste měli vybírat dobře střih. Zdali chcete nějakou, která více zakrývá Vaše tělo nebo naopak nějakou, kde bude vidět skoro všechno. Na trhu je spousta košilek a vybírat je je radost. Takže neváhejte a překvapte každého, kdo Vás uvidí v noční košilce.

Autor: Lucka Rychlá

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply