Povlečení podporující vášeň

admin

Máte-li ráda romantické chvilky a čas trávený v posteli, tak jistě víte, že je potřeba i náročná příprava před samotným spánkem nebo vášnivou nocí. Kvalitní a hezké povlečení může vaší noci dodat nové kouzlo a celkově rozjasnit a změnit celý pokoj. Povlečení máme několika typů, ovšem každý preferuje jiný materiál a proto je důležité zvolit vhodně materiál a následně až barvu či vzor.

Satén

Saténové povlečení je lehké, hedvábné a příjemné na dotek. V létě navíc příjemně chladí a spánek v něm je něco úžasného. Má ovšem tu nevýhodu, že klouže a občas vám tak z postele spadne. Zejména zvolíte-li ho v kombinaci se saténovým prostěradlem, tak se kolikrát v noci probudíte bez peřiny.

Tip:

Saténové povlečení R1532

Bavlna

Klasický materiál, kterým nemůžete nikdy nic zkazit a spánek v něm si i tak užijete. Jedná se o nejčastější materiál, který se v našich ložnicích nachází. Máte-li rádi bavlnu, zaměřte se rovnou na výběr vzoru.

Tip:

Ložní povlečení tisk R0957

Damašek

Jestli se dá o některé materiálu říci, že je opravdu luxusní a kvalitní, tak pak je to právě damašek. Damašek je jemný, příjemný na dotek na těle a spát se vám v něm bude jako v nebi. Je sice o něco dražší, než ostatní povlečení, ale jakmile ho jednou vyzkoušíte, již nikdy nebudete chtít nic jiného.

Tip:

Damaškové povlečení zelinkavé

Krep

Krep je jediný materiál, jehož povlečení má plastický vzor. Krepové povlečení není čistě hladké, ale je hrubé a má na sobě jakýsi prolis, takže ho většina lidí má ráda hlavně proto, že se nelepí tolik k tělu a během spánku si tak připadáte volnější.

Tip:

Ložní povlečení krepové 549

Flanel

Nejteplejší materiál a povlečení ideální zejména do zimních měsíců, ale neztratí se ani v létě. Přece jenom ne všechny měsíce jsou teplé a nevadí-li vám horko nebo se chcete cítit opravdu v teplíčku dobře, tak pak doporučuji právě flanel.

Tip:

Ložní povlečení flanelové 480

Při výběru povlečení si dejte pozor hlavně na výběr velikosti, abyste zvolili tu, jakou má vaše peřina. Jsou tři základní typy. Prvním z nich je klasický rozměr 140×200 cm, následuje prodloužený model 140×220 cm a speciálním typem je pak povlečení francie s rozměry 240×200 cm. Doporučuji navštívit obchod Povléci.cz, kde je široký výběr povlečení a je zde dobrý filtr, kde si vyberete pouze ty barvy, které chcete. Samozřejmostí je volba vámi požadovaných rozměrů a materiálu. Nemusíte se tak procházet povlečením, které vás vůbec nezajímá.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply