V posteli

Jaké trapasy nás mohou potkat v posteli

Jaké trapasy nás mohou potkat v posteli

By: David Goehring

Že postel není jen o tom příjemném, se určitě alespoň jednou přesvědčil každý z nás. Určitě jste nějaký menší, či větší trapas v posteli také zažili a jen tak ho ze své hlavy nedostanete.

Jaké trapasy se v posteli stávají?

U mužů může jít o předčasnou ejakulaci, která se stává především tehdy, když byl muž dlouho bez sexu. Předčasná ejakulace je možná v jakémkoliv věku. Další trapas u mužů je ten, když jsou natolik nervózní, že se nedokážou za žádných okolností vzrušit a nestává se tak proto, že by je dotyčná nepřitahovala, ale je to dané hlavně nervozitou. Trapný okamžik může nastat také v momentě, když partnera oslovíte jiným jménem. Tady budete mít určitě co vysvětlovat.

Někdy se mohou stát také různé úrazy v posteli a to hlavně tehdy, když se snažíte o různé akrobatické kousky, nebo přeženete násilí v posteli. Velkým trapasem může být i to, pokud vás někdo v posteli nachytá, tady jde o trapas oboustranný. Nemyslete si, že jste jediní, kdo se v tomto okamžiku stydí a je mu celá situace více než trapná. Trapas je samozřejmě také to, když při sexu usnete. Ve většině případů za to však může alkohol a navíc se jedná o trapas, který nebývá tak častý. Trapasem se však také může stát to, pokud máte nemístnou poznámku, co se například týká postavy, nebo nějakého postelového výkonu.

Nepříjemných situací v posteli je celá řada. Vyhnout se jim nedá a tak si je čas od času musíme chtě nechtě prožít a přetrpět je. Určitě i vám se občas stal nějaký nepříjemný trapas, na který nerady vzpomínáte, ale jen tak jej ze své mysli nedokážete dostat. Pokaždé, když se vám nějaký takový trapas stane, tak si řekněte, že v tom rozhodně nejste sami a že nějaký trapas již vaše drahá polovička zažila určitě s člověkem, se kterým byla před vámi. Uklidněte se faktem, že nejste rozhodně jediní a že trapasy v posteli se prostě stávají a stávat budou.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *