Botami

Kozačky nad kolena stále letí

Kozačky nad kolena stále letí

Zima už je plném proudu, ale stále není pozdě koupit si nové kozačky. A pokud chcete opravdu něco sexy a originálního, tak byste měla vyzkoušet velmi vysoké kozačky, které mohou sahat až nad kolena. S těmito kozačky opravdu zazáříte.

Kozačky nad kolena

Kozačky nad kolena jsou velkým trendem a není divu, neboť působí opravdu žensky a sexy. Ovšem mnoho žen se právě této netradiční výšky bojí. Nemusíte se obávat, jen je důležité je správně kombinovat. Vzhledem k tomu, že kozačky jsou výrazné už svou výškou, měly byste vybírat nějaké jednoduché, kde nejsou na první pohled bijící aplikace, protože to může někdy působit trochu kýčovitě.

Ke kalhotám se hodí!

Jednou z možností, jak můžete vysoké kozačky, kombinovat jsou kalhoty. Nejlépe uděláte, když si vezmete kalhoty na tělo, protože budou na kozačky pěkně navazovat a díky tomu si nohy krásně prodloužíte. Ke kozačkám můžete zvolit rifle. Mnohem lépe uděláte, když si ke kozačkám vezmete kalhoty ve stejné barvě, tedy jestli si koupíte černé kozačky, je dobré vzít si i černé kalhoty, protože tímto efektem své nohy ještě více prodloužíte. Ovšem zase může splynout výška kozačky s barvou kalhot, což je škoda. Záleží na tom, k jaké příležitosti kozačky zvolíte, v případě, že chcete mít něco decentního a spíše elegantního, tak byste měli zvolit právě stejný odstín.

Punčochy a šaty či šortky

Velmi dobrou volbou jsou punčochy, ke kterým můžete vzít buďto šaty anebo šortky či sukni, záleží jen na vašem stylu. V případě, že se rozhodnete pro tuto kombinaci, je opravdu dobré zvolit stejný odstín punčoch a kozaček. Opět je to velice lichotivé pro vaše nohy, neboť vaše nohy prodlouží.  Je lepší vzít si kozačky a punčochy ve stejné barvě, aby se vám poté lépe volily šaty či šortky a tričko. Popřípadě si můžete dovolit i nějaké výraznější šperky.

Jako celebrity

Pokud sledujete život celebrit a všímáte si, co mají na sobě, když je novináři zachycují na fotografiích, tak často vidíte dlouhé sukně. A právě tento módní trend se také dokáže velmi dobře kombinovat s vysokými kozačky. Pravdou je, že kozačky trochu schováte pod sukni, takže při chůzi nebudou dohodnoceny, avšak když si sednete a sukni si jemně vytáhnete, tak to bude velice sexy. Jen si musíte dávat pozor, abyste sukni nepotáhli příliš vysoko a nepůsobilo by to vulgárně.

Vysoké kozačky chtějí postavu

Velkou nevýhodu vysokých kozaček je, že si je nemůže dovolit každá žena. Bohužel ženám s většími proporcemi může tento typ kozaček nelichotit a je opravdu lepší zvolit klasiku. Nejlépe sedí úzkým nohám. Nemusíte být dlouhonohá modelka, ovšem úzké nohy jsou výhodou.

Vysoké kozačky mohou být opravdu krásné a působit sexy, jen je musíte správně zkombinovat a pak mohou jen zdůraznit vaše křivky.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *