Kanady jsou zase v módě

Hedy

Kanady jsou zase v módě

Každou chvilkou je v módě něco jiného, avšak občas je dobré některé kousky mít schované ve skříni, protože občas se móda vrací. A právě tímto případem jsou i kanady. Opět budou hitem, takže pokud je máte schované někde v botníku, je nejvyšší čas je vytáhnout.

Nebudeme jako vojáci

Kanady, vojenské boty, komisňáky stále jsou to jedny boty, které mnohdy připomínají pánskou obuv, ale nenechte se zmást, protože tato drsná pánská obuv může být i na něžné ženské nožce. Pravda je, že se to nehodí úplně na všechny příležitosti a nesedí to ke každému oblečení, avšak když je dokážete dobře zkombinovat, tak mohou vytvořit velice vkusný celek.

Neomezujte se na dlouhé kalhoty

Samozřejmě, že nejlépe vypadá, když si vezmete dlouhé kalhoty, které potom strčíte do dovnitř do boty. Ovšem stále se objevuje sluníčko a teplé dny snad ještě nejsou za námi, tak se nemusíte omezovat pouze na dlouhé kalhoty. Nebojte se zkombinovat krátké kalhoty a kanady. Křehké dívky sice budou najednou vypadat jako opravdu odvážné a drsné ženy, avšak když si k nim dáte pěkné tričko a vhodný doplněk může to vypadat i sexy.

A co takhle šaty?

Šaty jsou typickým znakem ženskosti, a tak není divu, že je miluje mnoho žen. A právě proto si málokterá dokáže představit, že si k šatům obuje kanady. Každopádně nejde vzít si tak výrazné boty například ke společenským šatům, avšak pokud máte nějaké, jak se říká zimní, tedy pletené anebo šaty, které připomínají dlouhý svetr a podobně, tak se vůbec nemusíte bát vzít si tuto vojenskou obuv. A pokud třeba vyrážíte na koncert nějaké tvrdé kapely, tak si ke ke kanadám vezměte šaty, nahoru si dejte koženou bundu a budete hvězdou večera.

Dokonce i k sukni!

Odvážné ženy si mohou vyhrát a klidně zkombinovat kanady a sukni. Sice už to bude trochu náročnější, protože musíte zvolit správný typ sukně, abyste nepůsobila jako lehké holka, avšak správná milovnice módy to jistě zvládne. Vhodné jsou sukně severského typu, což jsou sukně na tělo, které jsou většinou z trochu teplejšího materiálů a mají velmi zajímavé vzory. K těm můžete dát černé punčochy a jednobarevné tričko, třešničkou na dortu budou kanady a můžete vyjít v dokonale podzimní kombinaci. Opravdu to působí velmi pěkně.

I k drsným botám mohou být jemné doplňky

Neznamená, že když si vezmete kanady, tak musíte mít cvoky a jehlicové náhrdelníky. Naopak pokud nechcete působit jako vášnivý rocker či podobně, tak byste měli zvolit jemné doplňky. Ideální jsou dlouhé náhrdelníky. Například jemný dlouhý řetízek, na kterém bude úplně jednoduchý přívěšek. Stejně tak si klidně vezměte jemné bílé hodinky, když k nim dáte i bílou blůzu, tak to bude vytvářet zajímavý kontrast právě s kanadami. Když máte správný cit, můžete vytvářet zajímavé kombinace.

Kanady jsou sice vojenské boty, avšak stejně jako sedí k vojákovi, sedí i k ženě. A pokud je správně sladíte, tak budete vypadat opravdu neodolatelně. Nemusíte mít vždy jen podpatky, uvolněte své nohy.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply