Doplňky

Každý muž by měl mít kvalitní hodinky. Vyberte si z několika tipů a potěšte svého milého.

Každý muž by měl mít kvalitní hodinky. Vyberte si z několika tipů a potěšte svého milého.

Stejně jako je důležité, abychom nejen my, ale i muži měli vždy čisté boty, hezky a neobnošeně vypadající kabelku či aktovku, nebo upravené vlasy a tvář, stejně důležité je, jaké hodinky nosíme. Ať už se zúčastňuje váš milý porad v zaměstnání, cestuje MHD, rád navštěvuje restaurace, zajde do kina či divadla…, vždy je důležité, aby měl skvěle vypadající hodinky. Ty totiž dovedou nejen zaujmout, ale o svém majiteli vypoví, že jde o solidní a uvážlivou osobu, na kterou je spolehnutí.

Vsaďte na kvalitu a krásný design

Jsou značky, které zaměstnávají špičkové designéry, používají k výrobě hodinek kvalitní součástky, pracují pro ně lidé „se zlatými ručičkami“, kteří dovedou zhotovit přesné a kvalitní hodinky, které uživateli vydrží po mnoho let. Přitom mohou mít spoustu funkcí, být vodotěsné, dovedou odolat pádům, oděru… záleží jen na vás, pro jaký model se rozhodnete.

Značkové hodinky Police v sobě snoubí jednoduchý a přitom originální vzhled, který uhrane většině mužů. Jsou vyrobeny z oceli, jejich průměr je 49 mm, nejsou tedy nijak přehnaně velké, ale ani malé. Jednoduše zlatá a dokonalá střední cesta. Řemínek je vyroben z kůže a použito je minerální sklo. Jejich vzhled je předurčuje k tomu, že mohou být nošeny jak k elegantnímu, tak ležérnímu oblečení a přitom nebudou působit tak, že se k oblečení nehodí. Vynikající volba pro drtivou většinu pánů u nás.image_19609_19_v1

Dalšími velmi povedenými jsou hodinky Gant. Najdete mezi nimi hodinky celoocelové s nádherným ciferníkem v barvě tmavého moře nebo šedém provedení, hodinky s koženým řemínkem i sportovnější provedení pro aktivní muže. Společnost Gant si potrpí na precizní práci a vzhled hodinek vás vždy zaujme. Jestliže chcete, aby váš muž svým zápěstím přitahoval oči svých kolegů a oni mu tiše záviděli, značka Gant nabízí právě to, co hledáte.image_20689_19_v1

Vsadíte-li na světově známou značku Gant, dopřejete svému milému kvalitu, originalitu, krásný design a precizní zpracování, jednoduše hodinky, které bude právem pyšně nosit. Ať už do práce ne ve dnech volna bude stylový a jeho vzhled bude okořeněn skvěle vypadajícím funkčním doplňkem.

Zanechat Odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *