Ze staré kabelky módní trend

Hedy

Ze staré kabelky módní trend

Je mnoho žen, které své starší kousky nevyhazují ani se jich nijak nezbavují, zejména pokud jsou tyto kousky oblíbené anebo k nim mají nějakou vazbu. Většinou to bývá tak, že se po uplynutí času móda vrací, a tak se za nějakou dobu mohou dostat zpátky do kurzu i tyto kousky. Avšak jsou i způsoby, jak je můžete nosit i když z módy vyšly.

Starší kabelka a stále moderní

Udělat ze staré kabelky novou je poměrně těžké, avšak udělat ze staré kabelky módní trend je naprosto jednoduché. Existuje mnoho možností, jak kabelku oživit, jen musíte zvolit ten správný směr. Teďka budou zase hitem šátky, které prostě patří ke každému jaru. A tak nejlepší možnost, jak osvěžit starší tašku a udělat z ní perfektní kousek na jaro je, že jí ozdobíte nějakým vkusným šátkem.

Šátek stokrát jinak

Nabízí se více možností, jak můžete šátek na kabelku připevnit, aby byla moderní. Záleží to na celkovém vzhledu nejen kabelky, ale také celého outfitu. Některé žena dávají přednost uvázat šátek na konci ucha kabelky a nechat jej volně. Jen si musíte dávat pozor, aby se vám šátek nepřipletl do zapínání, protože tak můžete zkazit nejen krásný šátek, ale i oblíbenou kabelku. Vedle toho velmi zajímavě vypadá, když šátek uvážete kolem uší kabelky, jakoby do copu. Hlavně je tento způsob praktický, pokud jde o opotřebovanou kabelku, protože například koženkové uši mají tendenci popraskat a tímto nevzhledné praskliny zakryjete.

Barva šátku ladí s kabelkou

Není jednoduché vybrat ten správný šátek, protože jej musíte zkombinovat nejen s kabelkou, ale s celým vzhledem. A proto je v tomto případě lepší se držet při zemi, zejména pokud si nejste jistí, zda daná kombinace jde k sobě. To znamená, že je lepší vybrat takový šátek, který ladí s kabelkou, nejlépe je když se jedná o hru s odstíny. Takže stejná barva a mírně odlišný odstín, aby bylo poznat, že jste kabelku něčím ozvláštnili, ale zároveň, aby nedošlo k módnímu průšvihu.

Odvážní volí kontrasty

V případě, že se nebojíte odvázat a máte smysl pro barvy, klidně můžete zapomenout na odstíny stejné barvy, ale naopak nebojte se zazářit. Je to jednoduché, prostě zvolíte kontrasty, které k sobě velmi dobře pasují, jako je například kombinace tmavě modré kabelky a výrazně žlutého šátku, stejně tak si můžete dovolit černou kabelku obohatit jakýmkoliv výrazným šátkem, dokonce můžete zvolit i divoké vzory, aby se černá opravdu probudila. Avšak stále musíte myslet na celkový vzhled, protože pokud budete mít divoký šátek, tak váš vzhled by měl být klidnější a jednodušší. Tedy k modro-žluté variantě dát třeba jen rifle, bílou košili a žluté lodičky, prostě tak, aby se šátek nebil s žádným jiným kouskem.

 

Je jednoduché udělat ze staré kabelky módní trend, ale už je těžší jí správně zkombinovat. Ale za chvíli bude jaro a všechno bude kvést, tak rozkveťte i vy.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply