Přivítejte jaro s novými šperky

Hedy

Přivítejte jaro s novými šperky

Autor obrázku: foeoc kannilc

Také už se nemůžete dočkat jara a slunečních paprsků, které nás zahřejí na procházkách a dodají naší pokožce krásný, jemný letní nádech? Udělejte si radost a rozšiřte svou sbírku šperků a módních doplňků o nějaký nový kousek z populární řady Swarovski.

V široké a pestré nabídce najdete vše, co vás napadne: náramky, brože, náušnice, stříbrné řetízky, ale i piercingy, náhrdelníky, prstýnky a celé sady, které obsahují náušnice s řetízkem, nebo i prstýnek.

Koupíte-li si náušnice s nějakým jasným kamenem, vaši tvář hned projasní, bude svěžejší, veselejší a jemnější. Každá ženě náušnice s kamínky sluší. Efektnější jsou ty z větším kamínkem, naopak kamínky drobnější a ve větším množství dodají romantičnost a jemnost.

Barvy pro jaro/léto 2014

Trendem přicházející sezóny jsou pudrové barvy. Jsou dobře kombinovatelné a správný odstín najde každá žena, ať už má alabastrovou pleť, nebo je snědší, růžovější… Hitem jsou všechny odstíny hnědé, růžové, meruňkové, béžové, tělové… Módní je i fialová barva a to na všem, co vás napadne. Nejen v šatníku, ale i doma, na doplňcích, ve vlasech.

Každé jaro a léto zabodujete i s květinami v jakékoli podobě, ať už jako potisk na oblečení, obuvi, kabelce, peněžence, sponě ve vlasech, čelence, ale i jako přívěšky stříbrných řetízků, nebo květované náušnice. K jaru poupátka a lístky prostě neodmyslitelně patří a vždy s nimi budete in.

Autor obrázku: foeoc kannilc

Jarní akční ceny šperků Swarovski

Pokud se podíváte na e-shop se šperky Swarovski, najdete milé překvapení. Nabízí teď velmi výhodné jarní slevy, díky kterým můžete pořídit kupříkladu náušnice z online obchodu s velkou úsporou.

Kupříkladu stříbrné náušnice s kameny Swarovski Rhinestone momentálně najdete v akci zlevněné z původní ceny 10,02 euro na 4.01 euro. A takových velkých slev je v online obchodu spousta nejen na náušnice, ale i na ostatní zboží. Přesvědčte se samy, jistě si vyberete i vy krásný, nový šperk.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply