Joop! – móda z Německa s elegantním vykřičníkem

Hedy

Joop! – móda z Německa s elegantním vykřičníkem

Která módní značka má ve svém jménu vykřičník? Jedině ta německá, založená Wolfgangem Joopem. Vykřičník je neméně důležitý, má totiž představovat vitalitu, svěžest a energii, která je z modelů značky patrná.

Silná móda silného Německa

Německý návrhář, narozen roku 1944, založil dnes prosperující společnost v roce 1986. Ze svého jména již během osmdesátých let vytvořil světový fenomén. Móda, kterou představoval, byla typickým úkazem silného a úspěšného Německa.

Komu co a jak

V krátkých sledech byly po celém světě prezentovány kolekce kožešin, šperků, brýlí, doplňků, dokonce i bytového textilu a samozřejmě slavných, nesmrtelných džínsů. Wolfgang Joop moc dobře věděl, co dělá a jeho strategické reklamní kampaně vynesly značce ohromný úspěch. Věděl, komu a jaké zboží nabídnout. Byl naprosto přesvědčen o tom, co dělat a jak své kolekce předvádět.

V nejlepším je dobré přestat

Až dosáhl se značkou potřebného úspěchu, prodal ji hamburské společnosti Wünsche AG a nadále zde propagoval své kolekce. Wolfgang Joop není jen kreativní návrhář, ale také velice úspěšným výtvarným umělcem, romanopiscem a esejistou. Zkrátka – všeobecný umělec s talentem génia. Na co sáhne, to promění v umění a ohromí svět.

Šaty dělají člověka

Jeho modely s sebou nesou řádné dávky luxusu, svěžesti, ale i elegance. Jsou provokativní, jedinečné a kvalitní. Vynikají komfortem a osobitou elegancí. Oblečení značky Joop dělá z kluků drsné chlapy, z domácích hospodyněk sexy prudérní manažerky a vůbec z celé společnosti úspěšné provokativní jedince, uvědomující si svoji jedinečnost a sílu.

Jedna značka je mu málo

Do práce návrháře na plný úvazek se po krátké pauze opět pouští v roce 2005 a zakládá další vlastní značku a představuje se s kolekcí večerních šatů, inspirované módou čtyřicátých let dvacátého století. Nákladné a oslnivé toalety slaví úspěch a tuto novou tvář značky reprezentuje úplně vším. Sídlo společnosti se tak stává zámek ve Wolfgangově rodném městě – Postupimi a luxus čiší skutečně ze všech stran.

Vše pořádně, nic napůl

Heslo Joopa při tvorbě znělo – dělat vše pořádně, nic napůl. Nezaměnitelný styl a image značky dostávají podnik navrchol. Přichází poptávky z celého světa a výjimkou nejsou ani uznávané celebrity. Wolfgang tak tvoří svatební šaty například pro Sophii, princeznu Pruska.

Single content advertisement bottom
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply