Ozdobte se novými šperky a užijte si léto

admin

Právě tyto měsíce jsou ty nejlepší k tomu, abychom se nejen hezky oblékaly, ale zároveň outfit doplnily krásnými šperky. Ať už se jedná o náhrdelníky, náramky, prsteny nebo třeba náušnice, díky odložení dlouhých rukávů, roláků, kabátů atd. je teď skvělá příležitost chlubit se jimi po celý den i noc. Už jste si nějaké na letošní sezonu pořídily? Pokud ne, je nejvyšší čas. 

Slunce rozjasní vaše náušnice

I když odcházíte do práce nebo školy časně ráno, můžete chodit oblečené v šatech, tílcích, topech s krátkým rukávem a nebude vám chladno. Vlasy často svázané do drdolů, culíků či jiných účesů odhalujících krk a uši dají vyniknout jakýmkoli náušnicím. Třpytit se budou šperky ze zlata, ať už bílého či žlutého, ale také šperky z oceli, nebo ty, které jsou doplněny čirými či barevnými kameny. Ať už máte rády náušnice dlouhé, krátké, „pecičky“ nebo jakékoli jiné, slunce je krásně rozsvítí.

Zaujmout by vás mohly náušnice Tommy Hilfiger, které jsou vyrobeny z kvalitní oceli a ozdobeny krystaly Swarovski. Barva stříbra v létě sluší drtivé většině z nás, díky tomu, že jsme opálené a sexy snědé.

Na své si přijdete i v případě, že hledáte náušnice, které se budou hodit ke zlatu i stříbru. Tommy Hilfiger má v nabídce krásné modely vyrobeny v kombinaci žluté a stříbrné. Už nebudete muset sundávat náušnice, aby vám ladili k řetízku či prstýnkům. 

Ozdobte i své ruce

Každá žena by měla nosit i náramky. Dovedou zkrášlit celkový vzhled a dodat mu dokonalost detailu. Podle toho, jestli vyberete typ jemný, drsnější, jednoduchý, extravagantní, ale také podle použitého materiálu, dají se náramky nosit úplně ke všem typům oblečení. V létě vyniknou náramky z kovů i kůže, korálkové, nebo dokonce splétané z přízí, či vyrobeny z přírodnin, jako jsou skořápky, sušené plody, ulity… Bohatý výběr nabízí i zmiňovaná značka Tommy Hilfiger. Zavítejte na jejich stránky a vyberete si šperk, kterým se budete pyšně chlubit nejen letošní léto.

Single content advertisement bottom
News Feed
Filed in
Related posts
Your comment?
Leave a Reply